SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Poznańskie wydanie magazynu Hot°

Od listopada magazyn Hot° ukazywać się będzie nie tylko w Warszawie i Szczecinie, lecz także w Poznaniu.

Łączny nakład pisma wzrósł tym samym do 34 000 sztuk. Planowane jest także uruchomienie wydań w kolejnych miastach.

Decyzja o zwiększeniu liczby wydań Hot’a spowodowana była dużym zainteresowaniem i uznaniem dla tytułu ze strony uczestników lokalnych rynków. Czytelnicy doceniają zawartość merytoryczną pisma, jak też polubili „kieszonkowy” format magazynu umożliwiający noszenie go stale przy sobie. Lokalni reklamodawcy także bardzo dobrze przyjęli tytuł adresowany stricte do mieszkańców danego regionu. Magazyn umożliwia precyzyjne dotarcie do targetu określonego geograficznie, co jest istotne zwłaszcza w przypadku reklamy miejscowych usług i produktów - podano w komunikacie.

„Spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym odbiorem naszej oferty ze strony lokalnych reklamodawców. Nowy – mniejszy format wzorowany na berlińskich „flyersach”, rozszerzenie wszystkich tematów na portalu, który stanowi w pełni interaktywne  rozwinięcie magazynu drukowanego oraz charakter pisma tworzonego przez młodych ludzi z pasją, a nie przez wielkie wydawnictwa – wszystko to odróżnia Hot’a od innych publikacji zawierających informacje miejskie. Mamy nadzieję że wkrótce zalety tego magazynu i portalu dostrzegą także duzi reklamodawcy, chociaż  bez ich udziału magazyn jest już na rynku od ponad roku, co wymownie świadczy o popularności jaką zdobył wśród czytelników oraz oczywiście reklamodawców lokalnych.”– powiedział Konrad Spoczyński Sales Manager w ARBOmedia Polska.

Magazyn Hot° to bezpłatny miesięcznik informacyjny, przewodnik po wielkomiejskim życiu. Od innych tytułów tego typu odróżnia go mniejszy, poręczny format oraz ścisła integracja wersji drukowanej z internetową – serwisem HotMag.pl. Od niedawna witryna HotMag.pl prezentuje wiadomości dotyczące nie tylko Warszawy, Szczecina i Poznania, lecz także Trójmiasta, Katowic, Krakowa, Łodzi i Wrocławia. „Duże zainteresowanie ogólnopolską wersją Hot° w internecie pokazuje, iż w pozostałych miastach z pewnością znajdziemy odbiorców magazynu, co oznacza, że warto tworzyć kolejne lokalne wydania pisma” – dodaje Spoczyński.

Hot° publikuje spis imprez i wydarzeń na każdy dzień miesiąca oraz felietony i artykuły o wszelkiego rodzaju akcjach i eventach kulturalno - rozrywkowych, społecznych i sportowych odbywających się w mieście. Magazyn to również wywiady z ciekawymi osobami ze świata sztuki, nauki, sportu, recenzje płyt, książek i przedstawień teatralnych, moda, porady dotyczące dobrej kuchni, rankingi klubów fitness, restauracji i innych miejsc spotkań.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Poznańskie wydanie magazynu Hot°

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl