SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rewitalizacja PZL

Agencja Czarny Tulipan dla PZL

Agencja komunikacji wizualnej Czarny Tulipan zaprojektowała nowy wizerunek marki PZL Mielec. W pierwszym etapie prac agencja zaprojektowała nowy znak firmowy i system identyfikacji wizualnej. Tym samym największy producent sprzętu lotniczego w Polsce - Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. w Mielcu podjął pierwszy krok zmierzający do rewitalizacji marki PZL Mielec.

 

Celem rewitalizacji marki jest chęć zmiany jej wizerunku na wizerunek marki międzynarodowej, kojarzonej z samolotami polskiej konstrukcji, niezawodnymi, o wysokiej jakości.

 

W pierwszym etapie procesu zmian, wspólnie z agencją Czarny Tulipan – Zintegrowane Oblicze Firm, dokonano analizy strategii firmy oraz znaków firm polskich i światowych w branży lotniczej. Stratedzy firmy Czarny Tulipan stworzyli następujące koncepcje strategiczne dla nowego znaku – „śladami nowoczesności”, „partnerstwo i kooperacja”, „w hołdzie tradycji”.

Na podstawie strategii wizerunku dokonano radykalnej zmiany znaku firmowego i systemu identyfikacji wizualnej. Dotychczasowy znak firmowy, został zmieniony na nowoczesny, budzący pozytywne skojarzenia ze specjalizacją marki PZL Mielec.

Obecny, nowy znak podkreśla indywidualność marki PZL Mielec, nawiązuje do jednocześnie do nowoczesności i tradycji, kooperacji i partnerstwa z doświadczonym zespołem Zakładów Lotniczych w Mielcu.

Obecnie trwa proces wymiany druków firmowych i pozostałych elementów, zgodnych z nowym systemem identyfikacji wizualnej.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rewitalizacja PZL

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl