SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sony: nowe przenośne ładowarki USB do smartfonów

Sony zapowiedziało wprowadzenie na rynek dwóch nowych przenośnych ładowarek USB do smarfonów - CP-A2LS i CP-ELS.

Sony: nowe przenośne ładowarki USB do smartfonów

Sony podaje, że oba modele po 12 miesiącach od ładowania utrzymują ok. 80 proc. początkowego zapasu energii.

Model CP-A2LS ma 4000 mAh pojemności. Umożliwia dwukrotne naładowanie baterii w smartfonie przy użyciu dostarczonego przewodu z mikrowtykiem USB lub oryginalnego kabla od smartfonu. Aktualny zapas energii w akumulatorze wskazują cztery kontrolki diodowe.

W celu naładowania wewnętrznego akumulatora wystarczy podłączyć ładowarkę CP-A2LS do dostarczonego modułu zasilania sieciowego i włączyć moduł do najbliższego gniazdka sieciowego. Po zakończonym ładowaniu moduł można odłączyć, a do kieszeni lub torby zabrać samą ładowarkę.

Pojemność miniaturowego modelu CP-ELS wynosi 2000 mAh i wystarcza na jednokrotne naładowanie smartfonu. Ładowanie wewnętrznego akumulatora ładowarki CP-ELS sprowadza się do jej podłączenia do portu USB komputera. Tak jak w modelu CP-A2LS, do ładowania można użyć dostarczonego przewodu z mikrowtykiem USB lub oryginalnego kabla od smartfonu.

Nowe przenośne ładowarki Sony będą dostępne od listopada 2011 r. w cenie 198 zł za model CP-A2LS i ok. 88 zł za model CP-ELS.

  • Więcej informacji:
  • Sony
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sony: nowe przenośne ładowarki USB do smartfonów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl