SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany personalne w firmie PrOgram

W firmie PrOgram nastąpiły duże roszady personalne.

Dział Handlowy powiększył się o trzy nowe osoby.

Ryszard Kłosowski objął stanowisko Menedżera ds. Nowych Mediów, będzie odpowiedzialny za wprowadzanie kanałów tematycznych do internetowych telewizji i sieci telefonii komórkowej. Kłosowski ukończył reżyserię telewizyjną i filmową na Uniwersytecie Śląskim, ostatnio pracował jako Dyrektor Produkcji TV w agencjach reklamowych D'Arcy i Gruppa66Ogilvy oraz jako niezależny producent telewizyjny.

Radosław Banak objął stanowisko Menedżera ds. Kluczowych Klientów. Banak ostatnio pracował w Eurosport Polska, jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim.

                       

Katarzyna Naziębło została specjalistą ds. marketingu afiliackiego. Ostatnio pracowała w duńskiej firmie Oticon, ukończyła Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania w Warszawie.     

                      

Również w dziale PR i Marketingu nastąpiły zmiany -  Tomik Tybora objął stanowisko specjalisty PR i Marketingu, zastępując Magdę Maksymowicz, która postanowiła zająć się własnymi projektami. Tybora jest słuchaczem Podyplomowego Studium Public Relations Uniwersytetu Warszawskiego. Od wielu lat jest związany z organizacjami pozarządowymi, gdzie realizuje zadania z zakresu Public Relations.

                     

Firma PrOgram zajmuje się dystrybucją do sieci kablowych i platform cyfrowych kanałów: National Geographic Channel, BBC Prime, BBC World, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, 4 Fun TV, ESPN Classic, CNBC, NTV.MIR. Prowadzi także PR i marketing dla National Geographic Channel i BBC Prime. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany personalne w firmie PrOgram

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl