SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Zmiany w Radio Jazz

Nowym prezesem Radia Jazz został Adam Szlempo

Nowym Prezesem został Adam Szlempo, dzieląc jednocześnie swoją obowiązki z funkcją Prezesa grupy Y-Radio. Nowy zarząd Radia Jazz zapowiada doprowadzenie stacji do pozycji lidera w grupie, którą Radio Jazz chce zagospodarować jak najlepiej.

"Na obecnym etapie analizujemy sytuację stacji, zarówno od strony ekonomicznej jak i programowej, kreśląc jednocześnie, właściwy dla niej plan dalszego rozwoju" - mówi Prezes FM Radio Jazz Adam Szlempo .

- "Nie chcemy zmarnować wypracowanych efektów dotychczasowej działalności, czyli wzmocnienia wizerunku Radia Jazz, poprzez zaangażowanie do realizacji tego projektu określonego zespołu ludzi. Zmiany są jednak nieuniknione i mają na względzie jedynie interes stacji, postrzegany przez pryzmat wypełnianej koncesji. W rezultacie taki stan rzeczy musi przełożyć się na zwiększenie udziałów Radia Jazz zarówno na rynku warszawskim jak i krakowskim. Jednocześnie nie mogę pominąć roli, jaką w procesie tworzenia tego wyjątkowego produktu medialnego, odegrał były już Dyrektor Zarządzający Spółki FM Radio Jazz Pan Jacek Klimczak. Bez jego zapału, poświęcenia i fascynacji sprawą, nasze działania nie miałyby w istocie początku, który daje nam teraz możliwość kontynuowania planów zmierzających do osiągnięcia rynkowego sukcesu. Decyzja Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, pozwalająca popularyzować jazz poprzez wyjątkowe medium jakim jest radio, już na obecnym etapie jest decyzją ważną z punktu widzenia nadawców niszowych. Pozwala ona wierzyć, że ambitne i niekonwencjonalne projekty medialne jeszcze niejednokrotnie znajdą uznanie w oczach członków Rady. A to z kolei pozwoli dojść do głosu tym, którzy czują, że ich misją jest popularyzowanie wartości wyjątkowych, opierających się chwilowym modom. Zmiany programowe będą dotyczyć wszystkich stacji grupy (Radio Fon Częstochowa, Radio ABC Szczecin, Radio BRW Wałbrzych i Radio Bab Łomża) Naturalnie będą się one odbywać jedynie w dobrym kierunku, z pożytkiem dla naszych słuchaczy. Jedno jest pewne i nie podlega żadnej dyskusji: Jazz pozostanie jazzem w strukturach grupy Y-Radio, będąc jednocześnie jej priorytetem" - powiedział Prezes FM Radio Jazz Adam Szlempo.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zmiany w Radio Jazz

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl