Moje publikacje
- Ruszył konkurs na nowy zarząd TVP. Startuje Juliusz Braun. Jakie wymagania?
Telewizja Polska opublikowała warunki konkursu na trzech członków zarządu spółki, który późną wiosną lub latem ma zacząć zarządzać TVP. - Wystartuję w tym konkursie - zapowiada Juliusz Braun, obecny prezes TVP.
14 - 6,3 mln zysku TVP w 2014 roku. Spółka chce zwiększyć wpływy z internetu
- Zysk TVP w ub.r. był niewielki, ale udało się zrównoważyć budżet oraz odwrócić kilka negatywnych tendencji - mówi Juliusz Braun, prezes TVP. Spółka w tym roku planuje jedynie drobne zwolnienia i chce podnosić przychody z internetu.
3 - TVN Fabuła postawi głównie na seriale, hity filmowe wieczorem. Gwiazdami Wendzikowska, Sołtysik i Janiak (pełna ramówka)
Seriale, filmy fabularne oraz magazyny o filmie i show-biznesie znajdą się w nowym kanale tematycznym TVN Fabuła, który 16 kwietnia br. uruchomi Grupa TVN. Stacja nadawać będzie w jakości HD , a jej szefem został Maciej Świerzawski.
16 - TVP chce zostać operatorem MUX-8. W planach TVP Dokument i wersje kanałów w HD
Telewizja Polska wystartuje w konkursie na operatora ósmego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej - zapowiedział prezes TVP Juliusz Braun. Nadawca chciałby na nim umieścić nowy kanał TVP Dokument oraz wersję TVP Kultura w jakości HD.
10 - Mariusz Czerkawski, Katarzyna Kępka i Odeta Moro-Figurska twarzami kanału TVN Meteo Active
Grupa TVN 16 kwietnia br. przekształci kanał TVN Meteo w stację TVN Meteo Active, która poświęcona będzie aktywnemu i zdrowemu stylowi życia oraz rekreacji i fitnessowi. Na antenie stacji pojawią się m.in. Mariusz Czerkawski, Katarzyna Kępka i Odeta Moro-Figurska.
13 - Igor Sokołowski przechodzi z TVN24 do TVP Info
Igor Sokołowski, dotąd prezenter TVN24, od kwietnia br. ma dołączyć do zespołu stacji informacyjnej TVP Info - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.
29 - Aleksandra Przeździecka przeszła z Media Direction OMD do TVN Media
Aleksandra Przeździecka, dotąd dyrektor zarządzająca Media Direction OMD, dołączyła do biura reklamy TVN Media. Objęła tam nowo utworzone stanowisko dyrektora ds. strategii rozwoju Premium TV.
- „Taniec z Gwiazdami” pokonał „Małych Gigantów”. „M jak miłość” na czele
W zeszłym tygodniu po raz pierwszy od startu wiosennych ramówek najpopularniejszym programem rozrywkowym był „Taniec z Gwiazdami”, który pokonał „Małych Gigantów”. Na podium top 20 pozycji tygodnia znalazł się mecz Irlandia-Polska.
18 - Superstacja zmieni oprawę i planuje emisję w HD
Superstacja zaczęła prace nad nową oprawą graficzną. - Jesteśmy już w 100 proc. gotowi na nadawanie w wysokiej rozdzielczości - mówi Wirtualnemedia.pl Adam Stefanik, prezes Superstacji.
7 - „Dziennik Gazeta Prawna” zwalnia dziennikarzy
Infor Biznes zdecydował o rozstaniu z pięcioma dziennikarzami z redakcji „Dziennika Gazety Prawnej”- ustalił nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl. O zwolnieniach poinformowano zespół w czwartek.
13
