Izabela Janachowska wśród gospodarzy „Sylwestra szczęścia” w Polsacie

W gronie gospodarzy organizowanego przez Telewizję Polsat „Sylwestra szczęścia” znajdzie się również Izabela Janachowska.

MK
MK
Udostępnij artykuł:
Izabela Janachowska wśród gospodarzy „Sylwestra szczęścia” w Polsacie
Izabela Janachowska; fot. Polsat

„Sylwester szczęścia 2021/2022” będzie się odbywać na Stadionie Śląskim. W koncercie zaprezentują się m.in. Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Bajm, Liz Mitchell, Enej, Dr Alban i Paweł Domagała. Pojawią się także znani z „Tańca z gwiazdami. Dancing with the Stars” Lenka Klimentova i Rafał Maserak, którzy zaprezentują karnawałowe układy choreograficzne i poprowadzą dla publiczności krótką lekcję tańca.

Transmisja od godz. 20.00

Relacja „Sylwestrowej mocy przebojów, czyli sylwestra szczęścia” w Telewizji Polsat wystartuje w piątek, 31 grudnia o godz. 20.00. Wydarzenie będzie można oglądać w Polsacie, Polsat News oraz na platformach internetowych Polsat Go i Interia.

Transmisję poprzedzi audycja „Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka”, którą od godz. 19.00 będzie można śledzić w serwisach Polsat Go i Interia.pl. W jej ramach prowadzący wejdą za kulisy sylwestrowej imprezy.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/sylwester-tvp2-kto-wystapi-zenek-martyniuk-maryla-rodowicz-prowadzacy,7170066619832449a ##

W ub.r. w związku z obostrzeniami epidemicznymi sylwestrowe show Polsatu zorganizowano w dwóch studiach w Warszawie. Według danych Nielsen Audience Measurement „Sylwestrową Moc Przebojów” przed niespełna rokiem oglądało 3,84 mln osób (z czego 3,24 mln w głównym Polsacie, 342,5 tys. w Polsat News, a 259,2 tys. w Polsat 2), natomiast przez kilka minut tuż przed i po północy koncert miał 5 mln widzów.

Sylwester TVP znów w Zakopanem, TVN bez koncertu w Warszawie

Duży, plenerowy koncert sylwestrowy po rocznej przerwie zorganizuje w br. również Telewizja Polska. Jej „Sylwester marzeń” od kilku lat odbywa się w Zakopanem. Gwiazdami imprezy będą m.in.: Maryla Rodowicz, Zenek Martyniuk, Sławomir i Roxie Węgiel, a koncert poprowadzą Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski i Norbi.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/sylwester-marzen-tvp-zakopane-lista-wykonawcow-bilety-gdzie-ogladac-jacek-kurski,7170066573195393a ##

Drugi rok z rzędu plenerowej imprezy sylwestrowej nie będzie pokazywać TVN, którego sylwestry w poprzednich latach odbywały się w Warszawie. Władze stolicy zdecydowały już, że w związku z epidemią także w br. taki koncert nie zostanie zorganizowany.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Co Polacy oglądają na streamingach? TOP10 filmów i show w HBO MAX z tego tygodnia

Co Polacy oglądają na streamingach? TOP10 filmów i show w HBO MAX z tego tygodnia

Jeszcze więcej światłowodu w Orange Polska. Zakup za 1,5 mld zł

Jeszcze więcej światłowodu w Orange Polska. Zakup za 1,5 mld zł

Krótki alarm w Republice. Sakiewicz o awariach emisji

Krótki alarm w Republice. Sakiewicz o awariach emisji

Allegro ma z czego pożyczać kupującym. Nowa umowa z bankiem

Allegro ma z czego pożyczać kupującym. Nowa umowa z bankiem

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami
Materiał reklamowy

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami

InPost wygrał w sądzie ws. przejęcia. Dokumenty okazały się fałszywe

InPost wygrał w sądzie ws. przejęcia. Dokumenty okazały się fałszywe