Arkadiusz Milik w kampanii promującej okulary Tommy Hilfiger

Marka Tommy Hilfiger nawiązała współpracę z polskim piłkarzem Arkadiuszem Milikiem. Jest on bohaterem miejskiej kampanii promującej kolekcję okularów Sporty Polo Pique 2023. Zdjęcia są częścią globalnej kampanii, w której wystąpili Sergio Ramos, Nick Pescetto i Scotty James.

bg
bg
Udostępnij artykuł:

Marka Tommy Hilfiger rozpoczęła kampanię okularów Sporty Polo Pique 2023, której twarzą został piłkarz Polski i Juventusu - Arkadiusz Milik.

- Tommy Hilfiger to marka kultowa, zawsze o niej było głośno, była widoczna na ulicach. Znałem ją już jako młody chłopak, pamiętam, że każdy marzył, żeby mieć coś od Tommy’ego - powiedział Milik.

W nowej kampanii przeważa surowość męskiego stylu. Utrzymane w miejskim, streetowym klimacie zdjęcia autorstwa duetu fotografów, Vincenzo Schioppa i Jonathana Santoro, oddają ducha sportowej elegancji okularów Tommy Hilfiger. W kolekcji znalazły się wysokokontrastowe soczewki „TECH”, które nie tylko prezentują się stylowo, ale też zapewniają maksymalną ochronę oczu.

Marka Tommy Hilfiger, zapraszając do współpracy Arkadiusza Milika, kontynuuje wieloletnią tradycję angażowania czołowych przedstawicieli świata sportu do swoich kampanii. Współpracowała między innymi z tenisistą Rafael Nadalem, kierowcą wyścigowym Lewisem Hamiltonem czy piłkarzem Diego Maradoną. Hilfiger w swoich kolekcjach często wykorzystywał kolorowe akcenty, nawiązujące do strojów sportowych, takie jak białe koszulki z numerem na plecach, kurtki baseballowe czy legendarne dresy.

grafika

Kolekcja okularów Sporty Polo Pique Spring 2023 będzie dostępna na stronie tommy.com, w sklepach TOMMY stacjonarnych marki na całym świecie oraz za pośrednictwem wybranych partnerów hurtowych.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Legendarny dziennikarz wraca do zdrowia po udarze i wylewie. "Mam jeszcze sporo planów"

Legendarny dziennikarz wraca do zdrowia po udarze i wylewie. "Mam jeszcze sporo planów"

Facebook testuje pobieranie opłat od twórców i firm

Facebook testuje pobieranie opłat od twórców i firm

Media Expert śrubuje rekordy. Tyle jeszcze nie zarobił

Media Expert śrubuje rekordy. Tyle jeszcze nie zarobił

Ilu widzów miał "Raport specjalny" w TVP Info? W marcu nowe odcinki

Ilu widzów miał "Raport specjalny" w TVP Info? W marcu nowe odcinki

Potężna dezinformacja w sieci. Powielano fejka o zabójczyni 11-latki

Potężna dezinformacja w sieci. Powielano fejka o zabójczyni 11-latki

Republika weszła na nowy rynek. Taką ma konkurencję

Republika weszła na nowy rynek. Taką ma konkurencję