WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Serwisy Gazeta.pl „martwe” przez pół dnia

Gorący temat

Netflix ma 117 mln subskrybentów, rekordowe wzrosły wpływy i zysk

0

Bartosz Wysocki za Przemysława Bartkowiaka w Gazeta.pl

2011-09-02 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Bartosz Wysocki objął stanowisko dyrektora sprzedaży Grupy Gazeta.pl, które poprzednio zajmował Przemysław Bartkowiak. Wysocki pracuje w Agorze od 6 lat.

Bartosz Wysocki za Przemysława Bartkowiaka w Gazeta.pl

Jako dyrektor sprzedaży Grupy Gazeta.pl Bartosz Wysocki będzie nadzorował obsługę agencyjną i działalność sieci sprzedaży internetowej Agory. Poprzednio to stanowisko przez 4 lata zajmował Przemysław Bartkowiak, który z końcem sierpnia odszedł z firmy.


Bartosz Wysocki w Agorze pracuje od 2005 roku. Początkowo był dyrektorem ds. klientów strategicznych pionu internetowego, odpowiadając za współpracę z największymi domami mediowymi, a także agencjami internetowymi. Potem jako zastępca dyrektora ds. klientów strategicznych w „Gazecie Wyborczej” brał m.in. udział w stworzeniu wzorowanej na rynkach Europy zachodniej grupy specjalistów w zakresie kreowania nowoczesnych rozwiązań mediowych.

Ogółem z branżą reklamową Wysocki jest związany od 9 lat. Karierę zaczynał w agencji reklamowej V&P, gdzie przez 4 lata odpowiadał za dział obsługi klienta, a przez ostatnie pół roku pracy - także za dział strategii. Studia ukończył na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Autor: tw

Wiecej informacji: Bartosz Wysocki, Przemysław Bartkowiak, Gazeta.pl

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia