WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Polsat zawalczy o uchylenie sądowego zakazu informowania o działalności Małgorzaty Chechlińskiej. „Praca dziennikarzy zbezczeszczana”

Gorący temat

UPC Polska wycofuje się z kupna Multimedia Polska. UOKiK: fuzja ograniczyłaby konkurencję w 11 miastach

6

Ewa Wojciechowska nowym szefem działu PR w Telewizji Polsat

2018-01-12 A A A KOMENTARZE: 24 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Ewa Wojciechowska została nowym szefem działu public relations w Telewizji Polsat - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Ewa Wojciechowska Ewa Wojciechowska

Informację o objęciu tej funkcji przez Wojciechowską potwierdził nam Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat.

Objęła ona stanowisko po Konradzie Stachurskim, który wraz z końcem sierpnia ub.r. rozstał się z firmą (obecnie pracuje on w Music Company).

W ostatnich miesiącach osobą pełniącą obowiązki szefa działu public relations w Telewizji Polsat była Anna Zwolińska, która jednocześnie jest szefem PR kanałów tematycznych tego nadawcy (funkcję tę sprawuje od 2014 roku).

Ewa Wojciechowska w latach 2001-2007 była redaktorem naczelnym rubryki towarzyskiej „Galaktyka” w tygodniku Gala. Od roku 2008 do 2012 redaktor i prowadząca cykl „Showbiz Info” w programie Dzień Dobry TVN. Od 2010 do 2013 roku pełniła funkcję redaktor naczelnej portalu Plejada.pl. Od sierpnia 2013 roku prowadzi swój własny serwis internetowy o show-biznesie, modzie, urodzie i lifestyle'u ewawojciechowska.pl, który jest skierowany do kobiet po 38. roku życia.

W związku z objęciem funkcji szefa PR Telewizji Polsat, zawiesza działalność portalu ewawojciechowska.pl

Ukończyła filologię germańską oraz podyplomowe studium dziennikarstwa na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: Ewa Wojciechowska, Anna Zwolińska, Telewizja Polsat

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia