WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Kolejny "Pitbull" z Dodą, ale bez Patryka Vegi

„Czerwony punkt” - Ewan McGregor w kampanii reklamującej Showmax.pl (wideo)

2017-02-10 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Rozpoczęła się teaserowa odsłona kampanii reklamowej serwisu SVoD Showmax.pl. Akcja jest oparta na spotach z udziałem Ewana McGregora wyreżyserowanych przez Patryka Vegę. Jej autorem jest agencja Bridge2Fun, za produkcję odpowiadał Opus Film, a zakup mediów PHD.

Ewan McGregor Ewan McGregor

W ramach akcji na stronie Czerwonypunkt.pl udostępniono dwa 10-sekundowe spoty stylizowane na zwiastuny nowego filmu akcji w reżyserii Patryka Vegi. Główną rolę gra Ewan McGregor, a w pozostałych występują aktorzy z ostatnich filmów Vegi (dwóch części „Pitbulla” i „Służb specjalnych): Olga Bołądź, Tomasz Oświeciński i Piotr Stramowski.

Właściwa odsłona akcji zacznie się 15 lutego, kiedy uruchomiona zostanie polska wersja serwisu Showmax. Jak już informowaliśmy, za rozwój witryny na naszym rynku odpowiada Maciej Sojka, a w jej ofercie znajdzie się m.in. miniserial internetowy „Ucho prezesa”. Miesięczny dostęp do serwisu ma kosztować 19,90 zł.

Jej autorem jest agencja Bridge2Fun, za produkcję odpowiadał dom produkcyjny Opus Film. Obsługą akcji w zakresie planowania i zakupu mediów zajmuje się dom mediowy PHD.

ShowMax to serwis typu SVoD (z odpłatnymi treściami) należący do międzynarodowego koncernu mediowego Naspers.

ShowMax zadebiutował w 2015 roku w Afryce, aby oferować dostęp do światowych produkcji dla tamtejszego rynku. Obecnie jest dostępny w 65 krajach na całym świecie m.in. w Danii, Kanadzie, Francji, Niemczech czy Wielkiej Brytanii.

Autor: tw

Wiecej informacji: Showmax, Ewan McGregor, Patryk Vega, VoD

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia