WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Gazeta Wyborcza” chwalona za ograniczenie opcji komentowania. „To zmniejszy skalę hejtu i podniesie poziom dyskusji”

„Gazeta Wyborcza” w promocji obniża cenę subskrypcji cyfrowej o 67-80 proc.

2017-09-04 A A A KOMENTARZE: 19 FORUM DRUKUJ POLEĆ

„Gazeta Wyborcza” (Agora) wprowadziła kolejną promocję cenową swojej cyfrowej subskrypcji. Czytelnicy papierowego wydania „GW” mogą wykupić półroczny dostęp z 80-procentową zniżką, a inni użytkownicy - kwartalny dostęp dwie trzecie taniej.

„Gazeta Wyborcza” w promocji obniża cenę subskrypcji cyfrowej o 67-80 proc.

Informacja o promocji dla czytelników papierowej wersji „Gazety Wyborczej” znalazła się w weekendowym numerze dziennika. Pod jednym z artykułów dodano wzmiankę, że na stronie wyborcza.pl/online można skorzystać z aż 80-procentowej zniżki na cyfrową subskrypcję treści dziennika.

Rabat dotyczy półrocznego dostępu w obu wariantach: podstawowym i rozszerzonym. W pierwszym cenę obniżono z 99 do 19,80 zł, a w drugim - ze 149,40 do 29,88 zł.

Jednocześnie trwa promocja skierowana do wszystkich użytkowników. W ramach oferty cena dostępu kwartalnego została obniżona o dwie trzecie: w wariancie podstawowym z 55 do 19,90 zł, a w rozszerzonym - z 83,70 do 29,90 zł.

Na koniec ub.r. z subskrypcji cyfrowej „Gazety Wyborczej” korzystało prawie 100 tys. użytkowników, natomiast na koniec br. ma ich być 110 tys.

Według badania Gemius/PBI w czerwcu br. Wyborcza.pl miała 5,61 mln realnych użytkowników i 58,19 mln odsłon, a Wyborcza.biz - 817,2 tys. użytkowników i 1,9 mln odsłon.

W pierwszej połowie br. średnia sprzedaż ogółem „Gazety Wyborczej” wynosiła 116 596 egz. (według danych ZKDP).

Autor: tw

Wiecej informacji: Gazeta Wyborcza, subskrypcja cyfrowa

Komentarze (19) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia