WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Kury, „które chodzą, gdzie chcą”, reklamują jajka Kurka Wolna (wideo)

Gospodyni i kura reklamują, że jaja Farmio są „wolne od GMO” (wideo)

2014-02-06 A A A KOMENTARZE: 9 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W telewizji i internecie ruszyła kampania reklamowa jaj Farmio podkreślająca, że są one wytwarzane bez antybiotyków. Akcję przygotowały i realizują firmy Red8 Advertising, Propeller Film i MediaCom Warszawa.

reklama jajek Farmio reklama jajek Farmio

Kampania reklamowa jaj Farmio podkreśla, że przy ich produkcji stosowana jest pasza wolna od GMO oraz - po raz pierwszy w Polsce - ponadstandardowe badania w zakresie niedozwolonej obecności antybiotyków.

- Jest to niezwykle istotne dla konsumentów, co potwierdzają badania opinii z grudnia ub.r. 77 proc. Polaków uznało w nich problem stosowania antybiotyków w hodowli za ważny bądź bardzo ważny, a dla 83 proc. informacja o dodatkowych badaniach jest ważną i oczekiwaną informacją - opisuje Andrzej Łęgosz, wiceprezes i dyrektor marketingu Farmio.

Celem akcji jest budowanie wizerunku Farmio jako marki wysokiego zaufania.

W reklamach występują sympatyczna gospodyni pani Halinka oraz jej kura. Spoty są emitowane w telewizji (w Polsacie, TVN, TV4, TV Puls i kilkudziesięciu kanałach tematycznych) oraz internecie (na YouTube).

To druga duża kampania Farmio i zarazem druga telewizyjna kampania jaj na polskim rynku.

Kreację kampanii Farmio przygotowała agencja Red8 Advertising, produkcją spotów zajął się dom produkcyjny Propeller Film, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy MediaCom Warszawa.

Autor: tw

Wiecej informacji: Farmio, jaja, jajka

Komentarze (9) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia