WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Kury, „które chodzą, gdzie chcą”, reklamują jajka Kurka Wolna (wideo)

Gospodyni i kura reklamują, że jaja Farmio są „wolne od GMO” (wideo)

2014-02-06 A A A KOMENTARZE: 9 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W telewizji i internecie ruszyła kampania reklamowa jaj Farmio podkreślająca, że są one wytwarzane bez antybiotyków. Akcję przygotowały i realizują firmy Red8 Advertising, Propeller Film i MediaCom Warszawa.

reklama jajek Farmio reklama jajek Farmio

Kampania reklamowa jaj Farmio podkreśla, że przy ich produkcji stosowana jest pasza wolna od GMO oraz - po raz pierwszy w Polsce - ponadstandardowe badania w zakresie niedozwolonej obecności antybiotyków.

- Jest to niezwykle istotne dla konsumentów, co potwierdzają badania opinii z grudnia ub.r. 77 proc. Polaków uznało w nich problem stosowania antybiotyków w hodowli za ważny bądź bardzo ważny, a dla 83 proc. informacja o dodatkowych badaniach jest ważną i oczekiwaną informacją - opisuje Andrzej Łęgosz, wiceprezes i dyrektor marketingu Farmio.

Celem akcji jest budowanie wizerunku Farmio jako marki wysokiego zaufania.

W reklamach występują sympatyczna gospodyni pani Halinka oraz jej kura. Spoty są emitowane w telewizji (w Polsacie, TVN, TV4, TV Puls i kilkudziesięciu kanałach tematycznych) oraz internecie (na YouTube).

To druga duża kampania Farmio i zarazem druga telewizyjna kampania jaj na polskim rynku.

Kreację kampanii Farmio przygotowała agencja Red8 Advertising, produkcją spotów zajął się dom produkcyjny Propeller Film, a za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy MediaCom Warszawa.

Autor: tw

Wiecej informacji: Farmio, jaja, jajka

503 Service Temporarily Unavailable

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Komentarze (9) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej