SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Gremi Media powołuje wewnętrzną agencję Events and Multimedia, na czele Mikołaj Tocki

W strukturze Gremi Media wyodrębniono agencję Gremi Events and Multimedia, która zajmie się realizacją wydarzeń i produkcji multimedialnych z wykorzystaniem technologii wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Kieruje nią Mikołaj Tocki. dyrektor zarządzający eContentLAB.

Mikołaj Tocki Article

Gremi Events and Multimedia to wewnętrzna agencja multimedialno-eventowa w strukturze Gremi Media. Oferuje usługi w zakresie realizacji eventów oraz produkcji multimedialnej, w tym wirtualnej rzeczywistości (VR) i rozszerzonej rzeczywistości (AR). Nowa struktura nie ma osobowości prawnej. Jest częścią pionu komercyjnego, utworzoną z połączonych działów produkcji telewizyjnej i realizacji projektów komercyjnych oraz wydzielonego działu sprzedaży.

Gremi Events and Multimedia kieruje Mikołaj Tocki, dyrektor ds. rozwoju biznesu w e-Kiosku, gdzie prowadzi agencję marketingową eContentLAB. Od 2015 roku jest dyrektorem ds. multimediów, związany z Gremi Media od 2012 roku, .
 
Tocki raportuje bezpośrednio do dyrektora generalnego ds. komercyjnych, Marcina Kowalczyka. Zespół Gremi Events and Multimedia pracuje na rzecz klientów zewnętrznych oraz wszystkich wewnętrznych działów handlowych.

Zapleczem logistycznym i technicznym projektu jest Gremi Park - kompleks o powierzchni 13 tys. m2, na terenie którego znajdują się m.in. dwa studia zdjęciowe oraz cztery nagraniowe z reżyserką. Ponadto w realizacji projektów będzie wykorzystywane studio telewizyjne w siedzibie redakcji „Rzeczpospolitej”, gdzie obecnie nagrywany jest program RP.tv.
 
Pod koniec września br. Grzegorz Hajdarowicz, właściciel Gremi Media, kupił obiekt Alvernia Studios, w którym poprzednio działało studio filmowe należące do Stanisława Tyczyńskiego. Wartość transakcji oszacowano na 50 mln euro.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Gremi Media powołuje wewnętrzną agencję Events and Multimedia, na czele Mikołaj Tocki

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Loma
Nowa medialna odsłona i konkretna propozycja dla biznesu. Gratulacje.
3 1
odpowiedź
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing