WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Gremi Media zwiększyła limit kredytowy do 14 mln zł, KCI kupiła jej akcje za 643 tys. zł

Gremi Media powołuje wewnętrzną agencję Events and Multimedia, na czele Mikołaj Tocki

2017-12-18 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W strukturze Gremi Media wyodrębniono agencję Gremi Events and Multimedia, która zajmie się realizacją wydarzeń i produkcji multimedialnych z wykorzystaniem technologii wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Kieruje nią Mikołaj Tocki. dyrektor zarządzający eContentLAB.

Mikołaj Tocki Mikołaj Tocki

Gremi Events and Multimedia to wewnętrzna agencja multimedialno-eventowa w strukturze Gremi Media. Oferuje usługi w zakresie realizacji eventów oraz produkcji multimedialnej, w tym wirtualnej rzeczywistości (VR) i rozszerzonej rzeczywistości (AR). Nowa struktura nie ma osobowości prawnej. Jest częścią pionu komercyjnego, utworzoną z połączonych działów produkcji telewizyjnej i realizacji projektów komercyjnych oraz wydzielonego działu sprzedaży.

Gremi Events and Multimedia kieruje Mikołaj Tocki, dyrektor ds. rozwoju biznesu w e-Kiosku, gdzie prowadzi agencję marketingową eContentLAB. Od 2015 roku jest dyrektorem ds. multimediów, związany z Gremi Media od 2012 roku, .
 
Tocki raportuje bezpośrednio do dyrektora generalnego ds. komercyjnych, Marcina Kowalczyka. Zespół Gremi Events and Multimedia pracuje na rzecz klientów zewnętrznych oraz wszystkich wewnętrznych działów handlowych.

Zapleczem logistycznym i technicznym projektu jest Gremi Park - kompleks o powierzchni 13 tys. m2, na terenie którego znajdują się m.in. dwa studia zdjęciowe oraz cztery nagraniowe z reżyserką. Ponadto w realizacji projektów będzie wykorzystywane studio telewizyjne w siedzibie redakcji „Rzeczpospolitej”, gdzie obecnie nagrywany jest program RP.tv.
 
Pod koniec września br. Grzegorz Hajdarowicz, właściciel Gremi Media, kupił obiekt Alvernia Studios, w którym poprzednio działało studio filmowe należące do Stanisława Tyczyńskiego. Wartość transakcji oszacowano na 50 mln euro.

Autor: jd

Wiecej informacji: Gremi Events and Multimedia, Gremi Media, Mikołaj Tocki

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia