WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Jedynka Impregnat do Drewna z Woskiem reklamowany z testerami

Jedynka z największym wzrostem wśród osób z wykształceniem podstawowym, liderem RMF FM

2017-04-18 A A A KOMENTARZE: 8 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową wśród osób z wykształceniem podstawowym jest RMF FM. Drugie miejsce zajmuje Jedynka - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Jedynka z największym wzrostem wśród osób z wykształceniem podstawowym, liderem RMF FM

Udział RMF FM pod względem słuchania wśród osób z wykształceniem podstawowym w okresie od września 2016 roku do lutego 2017 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 22,3 proc. (bez zmian względem analogicznego okresu rok wcześniej) - wynika z danych Radio Track Millward Brown, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

Z trzeciego na drugie miejsce awansowała Jedynka z udziałem na poziomie 13,1 proc., po wzroście o 2,1 pkt. proc. - największym w zestawieniu.

Publiczna stacja na trzecią lokatę zepchnęła Radio ZET, którego udział w rynku zmniejszył się najbardziej w zestawieniu - o 2,7 pkt. proc. do 11,2 proc.

W czołowej piątce znalazły się jeszcze sieci: Eska (w dół o 0,7 pkt. proc. do 10,2 proc.) i Audytorium 17 (- 1,2 pkt. proc. do 5,6 proc.).

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w pierwszym kwartale 2017 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Natomiast wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Autor: Michał Kurdupski

Wiecej informacji: wykształcenie podstawowe, RMF FM, Jedynka, Radio ZET, radio track

Komentarze (8) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia