SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Jakdojade pozwala na kupno biletów komunikacji miejskiej w Warszawie

Należąca do Onet-RAS Polska aplikacja mobilna Jakdojade udostępniła nową funkcjonalność pozwalającą użytkownikom w Warszawie na zakup biletów komunikacji miejskiej z poziomu programu. Wcześniej podobną funkcję uzyskali użytkownicy Jakdojade w Trójmieście.

Article

Jakdojade jest mobilną aplikacją przejętą przez Onet-RAS Polska w grudniu ub.r. Serwis udostępnia rozkłady jazdy środków komunikacji miejskiej i umożliwia planowanie podróży w 28 miastach w Polsce. Według danych Google Analytics Premium z wersji aplikacji na platformę Android i iOS korzysta ok. 500 tys. użytkowników dziennie i ponad 3 mln osób miesięcznie na wszystkich platformach.

Teraz aplikacja Jakdojade oferuje opcję, która umożliwia zakup biletów jednorazowych, czasowych i krótkookresowych komunikacji miejskiej.

Od 5 grudnia br. bilety można kupić w Warszawie, nowe rozwiązanie wprowadzono także pod koniec października w Trójmieście.

- Możliwość bezpiecznego i wygodnego zakupu biletów to znakomita wiadomość dla mieszkańców Warszawy korzystających z komunikacji miejskiej. Wprowadzenie sprzedaży biletów to kolejny duży krok w rozwoju Jakdojade - mam nadzieję, że wkrótce tę funkcjonalność wprowadzimy w kolejnych miejscowościach - zapowiada Bartosz Burek, prezes zarządu Citi-Nav, należącego do Grupy Onet-RAS Polska operatora aplikacji Jakdojade.

Za bilety w aplikacji Jakdojade można zapłacić za pomocą usługi BLIK lub karty płatniczej przyporządkowanej do konta użytkownika. Rodzaj biletu jest dobierany do trasy zaproponowanej przez użytkownika.

Dołącz do dyskusji: Jakdojade pozwala na kupno biletów komunikacji miejskiej w Warszawie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing
przesuń do góry