WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Drugi sezon „Diagnozy” już wiosną 2018 roku. Nowa historia, zdjęcia ruszają niebawem

Karolina Ferenstein-Kraśko uczestniczką programu „Agent - Gwiazdy 3”

2017-11-10 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Karolina Ferenstein-Kraśko wystąpi w trzeciej edycji reality-show „Agent - Gwiazdy” - potwierdził portal Wirtualnemedia.pl. To druga potwierdzona uczestniczka obok Ilony Ostrowskiej, program jest właśnie nagrywany na Bali i w Chinach.

Karolina Ferenstein-Kraśko, fot. Youtube / screen Karolina Ferenstein-Kraśko, fot. Youtube / screen

„Agent - Gwiazdy” to reaktywowana wersja pierwszego reality-show w Polsce, który TVN nadawał w 2000 roku. W programie występuje 14 gwiazd, które wykonują różne zadania, próbując wytypować tytułowego „Agenta”, psującego im szyki.

Kolejna edycja z nowymi uczestnikami realizowana jest w Azji przez firmę Jake Vision - zdjęcia od połowy października odbywają się na Bali i na wschodnim wybrzeżu Chin. „Agenta” ponownie poprowadzi Kinga Rusin.

W ostatnim czasie media spekulują, jakie gwiazdy wystąpią w trzeciej edycji reality-show TVN, wskazując m.in. na Patricię Kazadi, która zdementowała te doniesienia. Portal Wirtualnemedia.pl potwierdził, że w nagraniach „Agenta - Gwiazdy 3” udział bierze Karolina Ferenstein-Kraśko.

Karolina Ferenstein-Kraśko jest trenerem jazdy konnej, właścicielką stadniny Ferensteinów w Gałkowie oraz organizatorką zawodów Gałkowo Cup. Ma na swoim koncie ponad 100 nagród w konkursach jeździeckich. Jej mężem jest dziennikarz TVN24 BiS Piotr Kraśko.

Ostatnio informowaliśmy także, że uczestniczką „Agenta” będzie aktorka Ilona Ostrowska.

Przypomnijmy, że wiosną 2018 roku TVN planuje pokazanie drugiego sezonu serialu „Diagnoza” oraz trzeciej edycji „Agenta - Gwiazdy”, które do tej pory były emitowane w tym samym paśmie (wtorek o 21.30). Oznacza to, że prawdopodobnie jedna z tych audycji zostanie przeniesiona na inny dzień.

Emitowany wiosną br. drugi sezon programu oglądało średnio 1,59 mln widzów. Względem pierwszej edycji widownia programu spadła w 4+, ale wzrosła w 16-49. TVN w czasie nadawania reality-show był drugi w całym rynku i zdecydowanym liderem w grupie 16-49. Wpływy z reklam wyniosły 19,79 mln zł.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że we wrześniu br. udział TVN w rynku telewizyjnym wyniósł 10,12 proc.

Autor: łb

Wiecej informacji: Agent - Gwiazdy, Karolina Ferenstein-Kraśko, TVN, Jake Vision, Agent - Gwiazdy 3

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia