WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Grzegorz Wiejak po 5 latach odszedł z Grupy ZPR Media

Gorący temat

Snapchat pozwoli dzielić się Discover Stories poza aplikacją - poprzez linki do serwisu www

0

Konrad Łaski żegna się z Grupą ZPR Media

2017-10-05 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Konrad Łaski po prawie ośmiu latach pracy odchodzi z Grupy ZPR Media, w której był wiceprezesem IDMnetu i dyrektorem handlowym w Time. Wcześniej pracował m.in. w Grupie Radiowej Agora i CR Media Consulting.

Konrad Łaski Konrad Łaski

- Uznałem, że nadszedł dla mnie teraz odpowiedni moment, aby wprowadzić zmiany w swoim życiu zawodowym - poinformował Konrad Łaski. Nie podał swoich konkretnych planów zawodowych.

W Grupie ZPR Media Łaski był wiceprezesem IDMnetu i dyrektorem handlowym w Time. Zarządzał sprzedażą reklam we wszystkich stacjach radiowych i kanałach telewizyjnych oraz nadzorował sprzedaż korporacyjną

Wcześniej Konrad Łaski pracował jako dyrektor sprzedaży krajowej w Grupie Radiowej Agora (w latach 2002-2009) oraz w CR Media Consulting (m.in. jako zastępca dyrektora sprzedaży).

W ostatnich miesiącach z Grupą ZPR Media rozstali się także Maja Biniewicz (była dyrektorem strategicznym ds. sprzedaży w IDMnecie) oraz Grzegorz Wiejak (był dyrektorem ds. marketingu i promocji Polo TV).

Autor: tw

Wiecej informacji: Konrad Łaski, ZPR Media, IDMnet, Time

Komentarze (2) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia