SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Krzysztof Nakonieczny odpowiada za komunikację i współpracę z mediami w Newserii

Krzysztof Nakonieczny dołączył do agencji informacyjnej Newseria i objął stanowisko koordynatora ds. komunikacji i współpracy z mediami - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Krzysztof Nakonieczny Article

Nakonieczny będzie zajmować się komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną oraz współpracą z dziennikarzami. Obejmowane przez niego stanowisko koordynatora jest nowym w strukturach agencji Newseria.

- Chcemy wykorzystać doświadczenie medialne Krzysztofa Nakoniecznego z telewizji i internetu. Wraz z rozwojem naszej agencji i wzrostem zainteresowania naszymi treściami, zauważamy potrzebę ściślejszej współpracy z dziennikarzami i wydawcami. Dotyczy to zwłaszcza tematów biznesowych i z obszaru nowych technologii - tłumaczy Artur Woliński, prezes Newserii.

- W Newserii chciałbym wykorzystać moją wiedzę o sprawach publicznych i gospodarce, którymi zajmowałem się ponad 10 lat. Chcę pokazać użytkownikom Newserii, czyli dziennikarzom, jak wiele tematów można znaleźć w serwisie agencji. Jest tu wiele informacji czy wywiadów, które zasługują na przekazanie w kolejnych mediach - wyjaśnia Nakonieczny.

Ostatnio od 2016 do 2017 roku Krzysztof Nakonieczny był reporterem programu „Dzieje się” w Telewizji WP, a w latach 2007-2016 pracował jako reporter w „Panoramie” TVP2 oraz „Wiadomościach” i „Teleexpressie” TVP1. Był gospodarzem programu o bezpieczeństwie w ruchu drogowym „Drogi dla Ciebie” w Jedynce. W portalu Tvp.info prowadził cykl wywiadów pt. „Pierwsze czytanie”, pracował też przy wdrożeniu telewizji hybrydowej TVP.

Jest absolwentem stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing