WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Nowa częstotliwość dla Polskiego Radio 24 w Suwałkach

Marek Zając i Agaton Koziński z audycjami w Polskim Radiu 24

2017-03-13 A A A KOMENTARZE: 6 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W Polskim Radiu 24 Marek Zając wspólnie z Dominikiem Zdortem zaczęli prowadzić „Dwaj panowie Z”, a Agaton Koziński wspólnie z Jerzym Jachowiczem - „Dwóch na jednego”.

Od lewej: Dominik Zdort i Marek Zając, fot. Polskie Radio 24/MS Od lewej: Dominik Zdort i Marek Zając, fot. Polskie Radio 24/MS

„Dwaj panowie Z” jest emitowana od początku marca we wtorki o godz. 21:33. Marek Zając i Dominik Zdort rozmawiają o bieżących sprawach politycznych i społecznych. - Dziennikarze deklarują, że nie zadowalają się utartymi opiniami i banalnymi komentarzami. Zapowiadają, że będą zagłębiać się w każdym temacie, poszerzać perspektywę i pokazywać kontekst omawianych wydarzeń - czytamy w opisie audycji.

Dominik Zdort od kilku miesięcy jest stałym komentatorem w Polskim Radiu 24, po odejściu na początku br. z „Rzeczpospolitej” został redaktorem naczelny serwisu TVP.info. Marek Zając jest związany m.in. z „Tygodnikem Powszechnym”, pod koniec grudnia ub.r. odszedł z redakcji programu „Między Ziemią a Niebem” w TVP1.

Agaton Koziński i Jerzy Jachowicz są gospodarzami audycji „Dwóch na jednego” nadawanej w niedziele o godz. 16:33. W każdym odcinku rozmawiają z gościem, najczęściej politykiem, na temat sytuacji społecznej i politycznej.

Dziennikarz „W Sieci” Jerzy Jachowicz współpracuje z Polskim Radiem 24 od kilku miesięcy, a w połowie stycznia br. dołączył do grona prowadzących „Rozmowę dnia” w radiowej Jedynce. Agaton Koziński jest dziennikarzem „Polski The Times”.

Według badania Radio Track od listopada ub.r. do stycznia br. udział Polskiego Radia 24 w rynku słuchalności wyniósł 0,3 proc.

Autor: tw

Wiecej informacji: Polskie Radio 24, Dominik Zdort, Marek Zając, Agaton Koziński, Jerzy Jachowicz

Komentarze (6) Dodaj komentarz

  1. Panie Marku .O godzinie 20.00 do 21.00 posłuchałem Pana audycji w Radio 24 i to co usłyszałem wprawiło mnie w zadumę i kontsernację .Jak podejrzewam ma Pan podstawowe luki w wiedzy i jest typowym przedstawicielem redaktorów tak zwanych asertywnych " czyli w potocznym języku g... wie a o wszystkim mówi .W audycji 26 razy użył Pan wyrazu Biskupi Polscy .Otóż muszę Panu wyjaśnić ,czego Pan nie wie o podstawach kościoła katolickiego .Kościół Katolicki składa się z kleru i kościoła wiernych .Biskupi nie są moimi przywódcami ani przełożonymi ,ani duszpasterzami ,gdyż tą funkcję pełni Pan Bóg .Są przełożonymi w kościele zinstycnjonalizowanym a nie w kościele wiernych .Nie są też przywódcami kościoła wiernych ze względu na niski stopień wykszałcenia .Dzisiaj w prezbiterium przeważnie stoi ksiądz z wykształceniem ponadlicelanym a w nawie wierni po skończonych 5,6, kierunkach studiów .Wyśższe uczelnie są dwie KUL i Warszawa .Co mają ci Biskupii do decydowania o polityce kościoła .Muszą ważyć aby nie było rozdzwięku pomiędzy nimi a wielkim kościołem wiernych kilkakrtonie większym od kościoła -tej części zintycjonalizowanej .Jezeli odejdą od tego co chcą wierni to nastąp Schizma czyli rozpad kościoła na dwa .Problem jest prosty .Wierni bez biskupów sobie znakomicie poradzą , bo do kontaktu wiernego z Bogiem Biskup nie jest potrzebny .Zaś Biskupi bez wiernych sobie nie poradzą .Pójdą na bezrobocie .Prosze coś się douczyć

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia