WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Nowa częstotliwość dla Polskiego Radio 24 w Suwałkach

Marek Zając i Agaton Koziński z audycjami w Polskim Radiu 24

2017-03-13 A A A KOMENTARZE: 5 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W Polskim Radiu 24 Marek Zając wspólnie z Dominikiem Zdortem zaczęli prowadzić „Dwaj panowie Z”, a Agaton Koziński wspólnie z Jerzym Jachowiczem - „Dwóch na jednego”.

Od lewej: Dominik Zdort i Marek Zając, fot. Polskie Radio 24/MS Od lewej: Dominik Zdort i Marek Zając, fot. Polskie Radio 24/MS

„Dwaj panowie Z” jest emitowana od początku marca we wtorki o godz. 21:33. Marek Zając i Dominik Zdort rozmawiają o bieżących sprawach politycznych i społecznych. - Dziennikarze deklarują, że nie zadowalają się utartymi opiniami i banalnymi komentarzami. Zapowiadają, że będą zagłębiać się w każdym temacie, poszerzać perspektywę i pokazywać kontekst omawianych wydarzeń - czytamy w opisie audycji.

Dominik Zdort od kilku miesięcy jest stałym komentatorem w Polskim Radiu 24, po odejściu na początku br. z „Rzeczpospolitej” został redaktorem naczelny serwisu TVP.info. Marek Zając jest związany m.in. z „Tygodnikem Powszechnym”, pod koniec grudnia ub.r. odszedł z redakcji programu „Między Ziemią a Niebem” w TVP1.

Agaton Koziński i Jerzy Jachowicz są gospodarzami audycji „Dwóch na jednego” nadawanej w niedziele o godz. 16:33. W każdym odcinku rozmawiają z gościem, najczęściej politykiem, na temat sytuacji społecznej i politycznej.

Dziennikarz „W Sieci” Jerzy Jachowicz współpracuje z Polskim Radiem 24 od kilku miesięcy, a w połowie stycznia br. dołączył do grona prowadzących „Rozmowę dnia” w radiowej Jedynce. Agaton Koziński jest dziennikarzem „Polski The Times”.

Według badania Radio Track od listopada ub.r. do stycznia br. udział Polskiego Radia 24 w rynku słuchalności wyniósł 0,3 proc.

Autor: tw

Wiecej informacji: Polskie Radio 24, Dominik Zdort, Marek Zając, Agaton Koziński, Jerzy Jachowicz

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej