WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Gorący temat

„GW” zarzuca „Wiadomościom” ocenzurowanie wypowiedzi Morawieckiego o „żydowskich sprawcach”, której nie było też w „Faktach”

9

“Nasz Głos Poznański” - nowy dwutygodnik w Wielkopolsce

2011-04-14 A A A KOMENTARZE: 0 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Spółka Lech-Press 12 kwietnia br. wydała pierwszy numer dwutygodnika “Nasz Głos Poznański”. Bezpłatny tytuł co dwa tygodnie trafiać będzie do 15 tys. mieszkań w powiecie poznańskim i w części Poznania.

“Nasz Głos Poznański” - nowy dwutygodnik w Wielkopolsce

Na kilkunastu stronach pisma, wydrukowanych w formacie A3 na papierze gazetowym, czytelnicy znajdą informacje lokalne i publikacje o różnorodnej tematyce, m.in. motoryzacyjnej, deweloperskiej, sportowej i rekreacyjno-turystycznej. Redaktorem naczelnym dwutygodnika został Sławomir Lechna, w przeszłości dziennikarz “Głosu Wielkopolskiego”.

“Nasz Głos Poznański” dystrybuowany jest na terenie 19 podpoznańskich gmin i części Poznania, m.in. Buk, Czerwonak, Dopiewo, Komorniki, Kórnik, Mosina, Rokietnica, Swarzędz czy Tarnowo Podgórne oraz w sąsiednich gminach Duszniki i Opalenica. Kolportowany jest również w poznańskim Urzędzie Miasta, Starostwie Powiatowym, Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim i w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.

Nakład dwutygodnika to 15 tys. egz.

Autor: tw

Wiecej informacji: Lech-Press, Nasz Głos Poznański

Komentarze Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia