WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Krzysztof Stopa za Grzegorza Kanię dyrektorem finansowym Grupy Onet-RASP

Gorący temat

Krzysztof Majdan: z Business Insider Polska na szefa INNpoland.pl

0

Katarzyna Janowska, Jarosław Kuźniar, Michał Pol i Marcin Cejrowski reklamują aplikację mobilną Onetu (wideo)

2017-07-17 A A A KOMENTARZE: 2 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Grupa Onet-RAS Polska rozpoczęła kampanię reklamującą aplikację mobilną Onetu wyposażoną w funkcję „Onet czytaj!”. W akcji, realizowanej przez wydawcę wspólnie ze Starcomem, biorą udział dziennikarze Katarzyna Janowska, Jarosław Kuźniar, Michał Pol i Marcin Cejrowski.

Katarzyna Janowska, Jarosław Kuźniar, Michał Pol i Marcin Cejrowski reklamują aplikację mobilną Onetu (wideo)

Spoty z kampanii pokazują, że aplikacja Onetu ułatwia w codziennych sytuacjach przeglądanie na urządzeniach mobilnych treści z tego portalu. Reklamy pokazuja m.in. jak Michał Pol, dyrektor programowy segmentu sportowego w Grupie Onet-RAS Polska, piecze ciastka, a prowadzący „Onet rano” Jarosław Kuźniar się goli. W innych spotach występują redaktor naczelna Onet Kultura Katarzyna Janowska oraz redaktor naczelny Plejady Marcin Cejrowski.

Wszyscy korzystają m.in. z opcji „Onet czytaj!” pozwalającej na słuchanie artykułów bez potrzeby ich czytania. Funkcja jest uruchamiana komendą głosową „Onet, czytaj”. Za to rozwiązanie Grupa Onet-RASP otrzymała w maju br.  nagrodę w konkursie INMA Global Media Award.

Akcja reklamowa zaczęła się 13 lipca i potrwa do końca września. Obejmuje telewizję (m.in. kanały Grupy TVN, TV Puls, Stopklatka i AXN), radio (m.in. stacje Eurozetu, Time, Agory i Grupy RMF) oraz internet (portale Grupy Onet-RAS Polska).

Koncepcję kreatywną kampanii przygotował dział artystyczny Grupy Onet-RAS Polska, a za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom.

Według badania Gemius/PBI w czerwcu br. strony i aplikacje mobilne Grupy Onet-RASP zanotowały 20,48 mln realnych użytkowników i 2,59 mld odsłon, w tym na smartfonach i tabletach - 13,89 mln użytkowników i 1,18 mld odsłon.

Autor: tw

Wiecej informacji: Onet, Onet czytaj, Katarzyna Janowska, Jarosław Kuźniar, Michał Pol, Marcin Cejrowski

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia