WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Różne reakcje na wyniki Orange Polska: przecena akcji, negatywna rekomendacja i wezwanie do spokoju

Czerwony dywan, chór i wachlarze dla klientów w reklamie Orange Love dla Firm (wideo)

2017-02-17 A A A KOMENTARZE: 1 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Ruszyła kampania reklamowa oferty Orange Love dla Firm podkreślający wysoki standard obsługi jej klientów. Akcję przygotowały dla Orange Polska firmy marketingowe VML Poland, Sputnik Studio, Miło i Initiative Media Warszawa.

Czerwony dywan, chór i wachlarze dla klientów w reklamie Orange Love dla Firm (wideo)

Spot z kampanii opowiada o kliencie oferty Orange Polska dla firm, którego w punkcie obsługi tej sieci witają rozwinięty czerwony dywan, chór gospel i orientującego się w jego sytuacji doradcę biznesowego. Potem mężczyzna jest też wachlowany przez pracownice Orange.

Reklama podkreśla, że 90 proc. spraw zgłaszanych przez klientów Orange dla Firm jest rozwiązanych poprzez infolinię telefoniczną. Promuje też wprowadzoną właśnie do sprzedaży ofertę Orange Love dla Firm.

Oferta Orange Love została też udostępniona w wersji dla klientów indywidualnych. Wspiera to kampania reklamowa oparta na refrenie piosenki „All you need is love”, natomiast w spotach internetowych występują youtuberzy Cyber Marian i Aleksandra Kasprzyk.

Działania reklamujące Orange Love dla Firm są prowadzone w internecie.

Kreacją reklam zajęła się agencja VML Poland, reżyserią spotu - Martyna Iwańska, produkcją - Sputnik Studio, a postprodukcją - Miło. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Initiative Media Warszawa.

Autor: tw

Wiecej informacji: Orange, Orange Love, Orange dla Firm

Komentarze (1) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia