WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Telewizja Puls i OLX otwierają serwis z rekwizytami z serialu „Lombard. Życie pod zastaw”

Przemysław Cypryański, Julia Wieniawa, Marek Siudym i Olga Bończyk w „Lekarzach na start”

2017-09-08 A A A KOMENTARZE: 13 FORUM DRUKUJ POLEĆ

W nowym serialu TV Puls „Lekarze na start” w epizodycznych rolach widzowie zobaczą m.in. Grzegorza Wonsa, Przemysława Cypryańskiego, Joannę Jarmołowicz, Paulinę Gałązkę, Julię Wieniawę, Katarzynę Kwiatkowską, Mariusza Jakusa, Marka Siudyma, Olgę Bończyk i Jacka Borkowskiego - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. W niedzielę od 9.00 stacja pokaże maraton z odcinkami z całego tygodnia.

Przemysław Cypryański, Julia Wieniawa, Marek Siudym i Olga Bończyk w „Lekarzach na start”

Aktorzy wcielą się m.in. w role pacjentów szpitala oraz członków rodzin głównych bohaterów. Będą to: Marek Siudym, Mariusz Jakus, Katarzyna Kwiatkowska, Jacek Borkowski, Grzegorz Wons, a także Julia Wieniawa i Joanna Jarmołowicz.

Serial „Lekarze na start” to jedna z dwóch dużych nowości Telewizji Puls w jesiennej ramówce 2017 roku, którą produkuje należąca do Tadeusza Lampki firma Artrama. Serial na antenie stacji pokazywany jest w dni powszednie o godz. 19.10, począwszy od 4 września br.

Produkcja przedstawia losy piątki absolwentów medycyny (Zuzy, Dagi, Piotra, Marty i Łukasza), którzy w tym samym czasie trafiają na staż do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Ich zawodowe perypetie splatają się z życiowymi zawirowaniami, nie brakuje więc wątków obyczajowych, z miłością i sensacją w tle.

W rolach głównych występuje piątka aktorów młodego pokolenia: Dominika Kryszczyńska, Maria Pawłowska, Zuzanna Grabowska, Filip Gurłacz i Kamil Szeptycki. W role ich przełożonych, doświadczonych lekarzy i mentorów wcielają się m.in. Marta Król, Kamil Szklany, Krzysztof Chudzicki oraz Aldona Jankowska.

Warto dodać, że w najbliższa niedzielę między godz. 9.00, a 12.45 TV Puls pokaże maraton serialu, składający się z pięciu dotąd pokazanych odcinków.

Telewizja Puls to trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce (posiadająca w swoim portfolio dwa kanały: TV Puls i Puls 2), której średni udział w 2016 roku wyniósł 4,98 proc.

Autor: mk

Wiecej informacji: Lekarze na start, TV Puls

Komentarze (13) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia