WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Playboy” świętuje 20 lat. Bez nagiej gwiazdy na okładce

Gorący temat

Vectra po krytyce przeprasza za spot z gumowymi lalami i wycofuje go z emisji (wideo)

0

Rafał Księżyk oficjalnie naczelnym „Playboya”, a Piotr Skalski - „CKM”

2012-12-12 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Rafał Księżyk od stycznia 2013 roku zostanie oficjalnie redaktorem naczelnym „Playboya”, a Piotr Skalski - miesięcznika „CKM” (oba magazyny wydaje Marquard Media Polska).

Rafał Księżyk oficjalnie naczelnym „Playboya”, a Piotr Skalski - „CKM”

Księżyk we wrześniu br. został p.o. redaktorem naczelnym „Playboya” (więcej na ten temat), zastępując Andrzeja Brzuszkiewicza, który rozstał się z Marquardem (Brzuszkiewicz od sierpnia br. kierował tytułem po odejściu Marcina Mellera, dowiedz się więcej). Księżyk do września 2003 roku do maja br. był wicenaczelnym „Playboya”, a potem krótko jego redaktorem prowadzącym.

Z kolei Piotr Skalski p.o. naczelnym „CKM” został w sierpniu br., zastępując Piotra Gontowskiego, który awansował na stanowisko dyrektora wydawniczego obu miesięczników. Wcześniej Skalski był zastępcą redaktora naczelnego tego magazynu.

Piotr Gontowski informuje Wirtualnemedia.pl, że o mianowaniu Księżyka i Skalskiego na naczelnych zdecydowało ich wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz to, iż sprawdzili się kierując ostatnio magazynami „Playboy” i „CKM”.

Z danych ZKDP wynika, że w sierpniu br. sprzedaż ogółem „Playboya” wyniosła 54 615 egz., a „CKM” - 52 415 egz. (więcej na ten temat).

Autor: pp

Wiecej informacji: Rafał Księżyk, Playboy, Piotr Skalski, CKM

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia