WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

„Playboy” świętuje 20 lat. Bez nagiej gwiazdy na okładce

Gorący temat

Alarm bombowy i ewakuacja w siedzibach Ringier Axel Springer Polska, Telewizji Polskiej i KRRiT

12

Rafał Księżyk oficjalnie naczelnym „Playboya”, a Piotr Skalski - „CKM”

2012-12-12 A A A KOMENTARZE: 4 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Rafał Księżyk od stycznia 2013 roku zostanie oficjalnie redaktorem naczelnym „Playboya”, a Piotr Skalski - miesięcznika „CKM” (oba magazyny wydaje Marquard Media Polska).

Rafał Księżyk

Rafał Księżyk

Księżyk we wrześniu br. został p.o. redaktorem naczelnym „Playboya” (więcej na ten temat), zastępując Andrzeja Brzuszkiewicza, który rozstał się z Marquardem (Brzuszkiewicz od sierpnia br. kierował tytułem po odejściu Marcina Mellera, dowiedz się więcej). Księżyk do września 2003 roku do maja br. był wicenaczelnym „Playboya”, a potem krótko jego redaktorem prowadzącym.

Z kolei Piotr Skalski p.o. naczelnym „CKM” został w sierpniu br., zastępując Piotra Gontowskiego, który awansował na stanowisko dyrektora wydawniczego obu miesięczników. Wcześniej Skalski był zastępcą redaktora naczelnego tego magazynu.

Piotr Gontowski informuje Wirtualnemedia.pl, że o mianowaniu Księżyka i Skalskiego na naczelnych zdecydowało ich wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz to, iż sprawdzili się kierując ostatnio magazynami „Playboy” i „CKM”.

Z danych ZKDP wynika, że w sierpniu br. sprzedaż ogółem „Playboya” wyniosła 54 615 egz., a „CKM” - 52 415 egz. (więcej na ten temat).

Autor: pp

Wiecej informacji: Rafał Księżyk, Playboy, Piotr Skalski, CKM

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Monitoring mediów

Zobacz więcej

Tylko u nas

Zobacz więcej