WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

Interaktywni pozytywnie o nowym serwisie „Faktów” TVN

TVN ogłasza konkurs na scenariusz filmowy

2013-10-08 A A A KOMENTARZE: 19 FORUM DRUKUJ POLEĆ

TVN ogłosił konkurs na scenariusz komedii oraz filmu skierowanego do młodej publiczności. Zwycięzcy w każdej kategorii otrzymają po 30 tys. złotych.

TVN ogłasza konkurs na scenariusz filmowy

Organizatorem konkursu jest departament produkcji fabularnych TVN, który ma na koncie m.in. takie filmy, jak „Listy do M.” oraz „Kochaj i tańcz”. W terminie do 14 lutego 2014 można przesyłać scenariusze w dwóch kategoriach: filmu fabularnego skierowanego do młodych ludzi oraz współczesnej komedii.

Osoby biorące udział w konkursie muszą napisać scenariusz w języku polskim, który nie będzie przekraczał objętości 120 stron. Wybory zwycięskich prac dokona jury, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej TVN. Przy wyborze zwycięzców decydować będzie m.in. potencjał kinowy i frekwencyjny scenariusza.

Autor: kl

Wiecej informacji: TVN, konkurs na scenariusz filmowy, scenariusz komedii, scenariusz filmu, Departament Produkcji Fabularnych TVN

Komentarze (19) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia