WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

TVP1 i TVN liderami w I kwartale 2017 roku (opinie)

TVP dalej szuka scenariuszy programów religijnych dla młodzieży i rodziny

2017-04-18 A A A KOMENTARZE: 25 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Telewizja Polska przedłuża do 15 maja termin przyjmowania scenariuszy na programy o tematyce religijnej. To kolejny nabór w ramach programu "Nabór, Ocena, Selekcja" (NOS).

nowa siedziba Telewizji Polskiej, fot. TVP nowa siedziba Telewizji Polskiej, fot. TVP

Nabór wystartował w połowie marca br. Wydłużenie okresu przyjmowania projektów TVP tłumaczy "dużym zainteresowaniem osób, które chcą zgłosić w NOS swój projekt". W tym czasie można składać nowe scenariusze oraz uzupełniać projekty złożone w Telewizji Polskiej.

Nadawca poszukuje projektów audycji telewizyjnych o tematyce religijnej w kategoriach: magazyn rodzinny (odcinek o długości 25 min.), magazyn młodzieżowy (odcinek o długości 25 min.) i felieton, będący komentarzem do niedzielnej Ewangelii (odcinek o długości 5 min.).

Celem Naboru jest pozyskanie przez TVP praw do realizacji projektów. Wybrane w tej edycji NOS projekty będą zrealizowane, a audycje trafią na anteny TVP. Nadawca zaznacza, że autorzy mogą otrzymać propozycję współpracy przy ich realizacji.

Zgłoszenia do Naboru można dokonać w formie pisemnej (na adres Telewizja Polska S.A., ul. J. P. Woronicza 17, 00-999 Warszawa, z dopiskiem Agencja Produkcji Telewizyjnej i Filmowej) lub elektronicznie na adres nos@tvp.pl.

Ostateczny termin składania zgłoszeń upływa 15 maja br.

W pierwszej edycji NOS od czerwca do połowy lipca ub.r. do Telewizji Polskiej zgłoszono 143 projekty serialowe, z których 124 przeszły weryfikację formalną. Finalnie wybrano 33 projekty. Nadzór nad programem Nabór, Ocena Selekcja sprawuje Maciej Muzyczuk.

Autor: łb

Wiecej informacji: TVP, NOS, Nabór Ocena Selekcja

Komentarze (25) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia