WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Przeczytaj też

TVP liderem telewizyjnym na YouTubie. Najaktywniejsze TV Republika, TV Trwam i Superstacja, słabo Polsat (TOP 25)

Wiktor Bater szefem newsroomu Superstacji. „Świetny dziennikarz”

2015-03-27 A A A KOMENTARZE: 13 FORUM DRUKUJ POLEĆ

Wiktor Bater od 1 kwietnia br. zostanie szefem newsroomu Superstacji, zastępując na tym stanowisku Piotra Knąbera. - Wiktor Bater to świetny dziennikarz - mówi Wirtualnemedia.pl Adam Stefanik, prezes kanału.

Wiktor Bater szefem newsroomu Superstacji. „Świetny dziennikarz”

O nominacji Wiktora Batera pracownicy Superstacji zostali poinformowani wczoraj rano. Stefanik tłumaczy, że na funkcję szefa newsroomu szukał kogoś, kto mógłby w pełni zająć się zarządzaniem zespołem. Piotr Knąber, pracujący na tym stanowisku od kilkunastu miesięcy, równolegle pracował bowiem w radiu - najpierw w Radiu PiN, a obecnie w Muzo.fm.

- Rozmawiałem z Wiktorem Baterem na temat emisji jego programu w Superstacji. Okazało się, że mamy podobne wyobrażenie o pracy newsroomu, dlatego zaproponowałem mu stanowisko  jego szefa - opowiada Adam Stefanik - Zależy mi na tym, by Wiktor Bater przekazał doświadczenie i wiedzę, które zdobył podczas pracy na  pierwszej linii dziennikarskiego frontu, reporterom i wydawcom w Superstacji  - dodaje.

Wiktor Bater w przeszłości przez wiele lat pracował jako korespondent w Rosji, najpierw dla Informacyjnej Agencji Radiowej (1994-1999), potem dla TVN (1999-2007), Telewizji Polskiej (2007-2009) i Telewizji Polsat (2009-2011). Od grudnia 2013 roku był redaktorem naczelnym regionalnej telewizji internetowej Pomorska.tv. W przeszłości pisał też dla „Wprost”, obecnie jest blogerem portalu Natemat.pl.

Superstacja z Piotrem Knąberem rozstała się za porozumieniem stron, ale nie wykluczone, że nadal będzie on współpracował z kanałem. - Decyzję w tej sprawie będzie podejmował Wiktor Bater - informuje Stefanik.

Z danych Nielsen Audience Measurement wynika, że w lutym br. udział Superstacji w rynku wyniósł 0,2 proc. (więcej na ten temat).

Autor: Patryk Pallus

Wiecej informacji: Wiktor Bater, Superstacja

Komentarze (13) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl

  reklama

POPULARNE

Zobacz więcej

Newsletter

Praca - WirtualneMedia