„Wysokie Obcasy Extra” będą wydawane co miesiąc

13 lutego br. ukaże się pierwsze w nowym roku wydanie luksusowego magazynu dla kobiet „Wysokie Obcasy Extra” (Agora). Od tego numeru pismo będzie ukazywać się jako miesięcznik.

łb
łb
Udostępnij artykuł:

Jak wynika z naszych informacji, zmiana cyklu wydawniczego magazynu nie wpłynie na kształt tytułu. Miesięcznik nadal będzie kosztował 7,99 zł, zaś objętość wydania będzie się wahała od 124 do 156 stron. Nakład również pozostanie taki sam (140-150 tys. egz.)

„Wysokie Obcasy Extra” zadebiutowały na rynku 26 kwietnia 2010 roku. Magazyn ukazywał się wówczas raz na kwartał i kosztował 6,99 złotych (więcej na ten temat). W 2011 roku zmieniono cykl wydawniczy czasopisma z kwartalnego na dwumiesięczny.

Z danych ZKDP wynika, że sprzedaż ogółem dwumiesięcznika „Wysokie Obcasy Extra” (Agora) w okresie od stycznia do września 2013 roku wyniosła 82 608 egz. (zobacz szczegółowe dane).

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Kino sieci Helios nagrodzone. Prezes wiceszefem Międzynarodowej Unii Kin

Kino sieci Helios nagrodzone. Prezes wiceszefem Międzynarodowej Unii Kin

Medioznawca: portale społecznościowe promują język gniewu i konfliktu

Medioznawca: portale społecznościowe promują język gniewu i konfliktu

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?