SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Zuzanna Dąbrowska i Artur Cichoń zasilili zespoły strategii i sprzedaży dotrelations

Do zespołu agencji komunikacji zintegrowanej dotrelations dołączyli Zuzanna Dąbrowska, obejmując nowo utworzone stanowisko art directora oraz Artur Cichoń na stanowisko senior strategy managera.

Artur Cichoń i Zuzanna Dąbrowska Article

Zuzanna Dąbrowska będzie odpowiedzialna za kierunek rozwoju oferty agencji oraz kluczowe projekty z zakresu wideo i digitalu – od koncepcji po postprodukcję. Na bieżąco współpracować będzie z działem graficznym. Poprzednio w związana Sixtyone Yards na stanowisku graphic & motion designer, wcześniej z agencją kreatywną Filmpoint i Telewizją WTK. jest absolwentką Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, w branży od 10 lat.

Artur Cichoń do dotrelations przeszedł z Q&A Communications. Na nowo objętym stanowisku odpowiada za kluczowe ofertowania firmy, koordynując kompleksowy proces kreacji i sprzedaży, w ścisłej współpracy z poszczególnymi działami agencji. Doświadczenie zawodowe gromadził w Kompanii Piwowarskiej m.in. w dziale corporate affairs.

Poznańska grupa dotrelations zintegrowała swoje usługi w kwietniu tego roku. W jej skład weszły marki dotPR (agencja PR), Get More Social (agencja social media) oraz dotVisual (zespół kreatywny).

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Zuzanna Dąbrowska i Artur Cichoń zasilili zespoły strategii i sprzedaży dotrelations

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
Zobacz więcej w kategorii: Reklamy / Marketing