KiK otworzył dwa nowe sklepy

4 września 2014 roku popularna sieć dyskontów odzieżowo-tekstylnych KiK otworzyła dwa nowe sklepy. Wśród lokalizacji, które dołączyły do rozrastającej się sieci znalazły się Gorzów Wielkopolski i Poznań. W sklepach KiK klienci znajdą bogaty asortyment produktów, obejmujący atrakcyjne ubrania dla wszystkich członków rodziny oraz artykuły domowe w przystępnych cenach

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

„Otwarcie kolejnych dwóch sklepów to bardzo ważny krok w rozwoju naszej sieci. Przyjętym przez nas na 2014 rok celem jest uruchomienie kilkudziesięciu nowych sklepów, dlatego każda lokalizacja potwierdza skuteczność w realizacji tych założeń” – mówi Mariusz Kulik, dyrektor generalny sieci KiK w Polsce i dodaje – „Zarówno Gorzów Wielkopolski, jak i Poznań to miasta o sprzyjąjącej strukturze i obiecujących perspektywach. Przekonanie dla słuszności ulokowania w tych miejscowościach sklepów KiK nie jest bezpodstawne. W Poznaniu prosperuje już bowiem jeden z naszych lokali i w oparciu o jego efektywność możemy zakładać równie zadowalające wyniki w przypadku drugiego sklepu. Także w Gorzowie Wielkopolskim, chcąc jak najlepiej realizować nasze założenia, zdecydowaliśmy o wyborze na lokalizację sklepu KiK, znakomicie funkcjonującego C.H. Nova Park”.

Nowo otwarty KiK w Gorzowie Wielkopolskim mieści się w C.H. Nova Park przy ul. Przemysłowej 2. Zajmuje powierzchnię 440 m2, otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9 – 21 oraz w niedziele w godzinach 10 – 20. W Poznaniu, poza sklepem KiK w Galerii MM, zakupy zrobimy teraz również w Galerii Pestka przy Al. Solidarności 47. Sklep KiK zaprasza przez sześć dni w tygodniu w godzinach 9.30 – 21 i w niedziele między 10 a 20.

Cena niezmiennie niska, jakość niezmiennie wysoka

Zgodnie z filozofią „kupuj z głową, w miłej atmosferze, w dobrej cenie” sieć KiK wychodzi naprzeciw wymaganiom swoich Klientów, oferując im wyłącznie produkty wysokiej jakości, dostosowane do aktualnych trendów. Kolekcje odzieży oraz oryginalne dodatki i artykuły codziennego użytku cechuje bogate wzornictwo i kolorystyka, dzięki czemu klienci bez problemu znajdą produkty zgodne ze swoimi oczekiwaniami. Do zakupów w sklepach KiK zachęca również niezmiennie niska cena, dzięki której ulubione rzeczy nabędziemy korzystnie, modnie, z pomysłem. „Koncept, iż moda i tekstylia wcale nie muszą być drogie spotyka się z uznaniem naszych klientów. Standardy te chcemy promować w całej Polsce” – zaznacza Mariusz Kulik.

KiK Textil sp z o.o.

ul. Modrzewskiego 15/17

50-156 Wrocław

Telefon: + 48 (0) 71 377 44 00

Faks: + 48(0) 71 377 44 01

E-Mail: info.pl@kik-textilien.com

www.kik-textilien.com

KiK Textil Sp. z o. o. to jedna z wiodących sieci detalicznych na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 200 sklepów na terenie: Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Polski.

KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

"To nasz błąd". Naczelny "Rzeczpospolitej" przeprasza Hołownię

"To nasz błąd". Naczelny "Rzeczpospolitej" przeprasza Hołownię

Rząd szykuje nam portfel tożsamości cyfrowej. Wiceminister o przyszłości mObywatela

Rząd szykuje nam portfel tożsamości cyfrowej. Wiceminister o przyszłości mObywatela

Dotychczasowa naczelna "Glamour" pokieruje magazynem "Elle"

Dotychczasowa naczelna "Glamour" pokieruje magazynem "Elle"

"Chciałem to zrobić na antenie". Tak Kempa żegna się ze "Szkłem kontaktowym"

"Chciałem to zrobić na antenie". Tak Kempa żegna się ze "Szkłem kontaktowym"

Dziennikarz "Rzeczpospolitej" napisał o chorobie Hołowni. Naczelny przeprasza

Dziennikarz "Rzeczpospolitej" napisał o chorobie Hołowni. Naczelny przeprasza

Strona z filmami dla dorosłych z rekordową karą. Brytyjski regulator reaguje na nieprawidłowości

Strona z filmami dla dorosłych z rekordową karą. Brytyjski regulator reaguje na nieprawidłowości