Zlecenia giełdowe z poziomu paska newsów

W połowie grudnia Dom Maklerski mBanku udostępnił kolejną  funkcjonalność sytemu transakcyjnego optymalizującą realizację transakcji po stronie klienta. Dzięki niej inwestorzy mogą być równie szybcy jak serwisy agencyjne.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Po zalogowaniu, u dołu Serwisu Transakcyjnego pojawił się, w formule zbliżonej do stacji TV,  przewijany pasek z newsami inwestycyjnymi  z PAP (ESPI, Emitent, EBI – komunikaty spółek, depesze, raporty). Dzięki nim inwestorzy są na bieżąco z tym co dzieje się na rynku, będąc jednocześnie stale na poziomie systemu transakcyjnego. Informacje z PAP trafiają na pasek newsów natychmiast po publikacji a kliknięcie paska wywołuje pełną treść informacji, w oknie której są dostępne przyciski kup i sprzedaj, dotyczące waloru o którym traktuje informacja. Ich użycie wypełnia formatkę zlecenia  a jego akceptacja przesyła zlecenie na GPW.   - Dzięki temu rozwiązaniu, inwestorzy skupieni na przebiegu sesji, nie muszą odrywać uwagi na rzecz śledzenia informacji rynkowych – one same się im prezentują, z gotową opcją wykonania zlecenia. To znacząco skraca czas realizacji, dając szansę stania się beneficjentem uzyskanej informacji. W dobie dynamicznie zmieniającej się rynkowej sytuacji, skrócenie czasu procesu „informacja-decyzja-realizacja” przekłada się na realne pieniądze”– mówi Robert Kosowski wicedyrektor departamentu rynków regulowanych w DM mBanku. 

Uzupełnieniem paska jest dodatkowy moduł informacyjny, możliwy do umieszczenia na pulpicie transakcyjnym, który zbiera wszystkie publikowane w systemie  informacje i również pozwala złożyć zlecenie z poziomu newsa.

Rozwiązanie to – unikalne w tej formie na rynku - jest dostępne dla wszystkich inwestorów posiadających rachunek w DM mBank i korzystających z systemu transakcyjnego mDM jako gratis uzupełniający jego  funkcjonalność. To druga w tym tygodniu, po maklerskim rachunku IKZE, nowość  DM mBanku.

grafika

dostarczył

infoWire.pl

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Spięcie w TVP Info. Polityk PiS: nie ma pani prawa mnie wyprosić ze studia

Spięcie w TVP Info. Polityk PiS: nie ma pani prawa mnie wyprosić ze studia

Rodziny jednopłciowe głosu w polskich mediach prawie nie mają. Mówią za nich inni

Rodziny jednopłciowe głosu w polskich mediach prawie nie mają. Mówią za nich inni

Koncert kolęd w Republice. Wśród gwiazd Zenek Martyniuk, na widowni para prezydencka

Koncert kolęd w Republice. Wśród gwiazd Zenek Martyniuk, na widowni para prezydencka

Nie żyje Gabriela Andrychowicz. Była głosem Chillizet

Nie żyje Gabriela Andrychowicz. Była głosem Chillizet

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami
Materiał reklamowy

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami

Jakub Bujnik odchodzi z Wirtualnej Polski

Jakub Bujnik odchodzi z Wirtualnej Polski