1 milion flag już rozdanych

W dniu wczorajszym marka Tyskie rozdała w gazetach lokalnych milion flag dla kibiców w całej Polsce.

kk
kk
Udostępnij artykuł:

W związku ze zbliżającymi się wielkimi krokami Mistrzostwami Świata w piłce nożnej, wczoraj rozpoczęła się akcja piwa Tyskie rozdawania flag kibica, które zostały dołączone do czołowych dzienników regionalnych w całej Polsce.

Dzienniki z darmowymi flagami zostały wykupione już o godzinie 10:00, a w niektórych regionach kraju nawet o godzinie 7:00 - podano w komunikacie.

- Nasza kampania jest w tym sezonie szczególna. Pokazujemy polskim kibicom wyjątkowe sposoby kibicowania w różnych państwach, pokazujemy to, co dla swoich drużyn robią inne narody. Takie niezwykłe sposoby wspierania sportowców pomagają im wygrywać. Marka Tyskie chce, aby każdy w Polsce miał wyjątkową możliwość kibicowania - również i Ci, którzy nie pojadą do Niemiec. Dlatego też rozdaliśmy prawie milion flag, licząc na to, że zostaną one wywieszone w oknach lub na balkonach na znak wsparcia naszej Reprezentacji - powiedział Tomasz Kanton, specjalista ds. PR z Kompanii Piwowarskiej SA.

 Mimo, że uszytych zostało milion flag, to nie wystarczy ich dla wszystkich zainteresowanych. Marka Tyskie sięgnęła więc do żelaznych rezerw. - Wszyscy, którzy nie zdążyli kupić dziennika w swoim regionie i nie odebrali flagi kibica będą mieli ostatnią szansę. Już w najbliższy piątek, 09 czerwca, w Warszawie od godz. 15.00 rozpocznie się akcja rozdawania flag w specjalnie do tego celu ustawionym namiocie, przy skrzyżowaniu al. Jerozolimskich i ul. Marszałkowskiej. Również w piątek ostatnia partia 160 tysięcy flag będzie dystrybuowana wraz z "Przeglądem Sportowym" - dodaje Tomasz Kanton.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"