Ameryka Północna największym regionem LTE. Ilu użytkowników?

Na koniec 2011 roku na całym świecie było 7,4 miliona subskrybentów usług oferowanych w technologii 4G LTE - wynika z danych Informa Telecoms & Media.

km
km
Udostępnij artykuł:

Zdecydowanie najwięcej subskrybentów 4G LTE było w Ameryce Północnej - 5,3 miliona, z czego 2 miliony przybyło w ostatnich trzech miesiącach zeszłego roku.

Następnie najwięcej subskrybentów pochodziło z regionu Azji i Pacyfiku (1,7 mln), Europy Wschodniej (206 tys.), europy Zachodniej (181 tys.) oraz Bliskiego Wschodu (31 tys.).

grafika

 

Informa Telecoms & Media prognozuje, że na koniec bieżącego roku na całym świecie będą 22 miliony subskrybentów 4G LTE. Rok później mają to już być 63 miliony, na koniec roku 2014, a na koniec roku 2016 - 604 miliony subskrybentów.

grafika
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Medioznawca: portale społecznościowe promują język gniewu i konfliktu

Medioznawca: portale społecznościowe promują język gniewu i konfliktu

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?

Prowadząca "Love Is Blind: Polska" w nowym show TVN

Prowadząca "Love Is Blind: Polska" w nowym show TVN