Anna Popek we wPolsce24 przed południem. Stacja zapowiada nowy program

W telewizji wPolsce24 (Fratria) Anna Popek, która niedawno przeszła tam z TV Republika, będzie prowadziła wspólnie z Damianem Stanisławskim program emitowany w dni powszednie przed południem.

Tomasz Wojtas
Tomasz Wojtas
Udostępnij artykuł:
Anna Popek we wPolsce24 przed południem. Stacja zapowiada nowy program
Anna Popek i Damian Stanisławski, fot. telewizja wPolsce24

Anna Popek i Damian Stanisławski na antenie telewizji wPolsce24 będą prowadzić cykl "Popek Stanisławski do Południa". – Wchodzimy na antenę z autorskim programem, który rozwala schematy i mówi rzeczy, o których inne media szepczą. Mocne tematy, szczere opinie i energia, która nie pozwoli Ci przejść obojętnie – zapowiedział Stanisławski na Facebooku.

Zaznaczył, że w programie pojawią się "rozmowy na granicy, humor z pazurem i spojrzenie na świat, które potrafi zaskoczyć nawet najbardziej wymagających".

Program będzie emitowany od 4 maja, od poniedziałku do piątku w godz. 11.00–12.00.

Anna Popek dwa lata w TV Republika

W pierwszej połowie kwietnia Anna Popek pożegnała się z Telewizją Republika, z którą była związana nieco ponad dwa lata. Była tam m.in. w gronie gospodarzy porannego programu "Republika Wstajemy!".

Wcześniej przez ponad dwie dekady, od końcówki lat 90., pracowała w Telewizji Polskiej. Przez wiele lat była prezenterką oprawy oraz prowadzącą "Kawę czy herbatę" i "Pytanie na śniadanie".

Z Telewizją Polską Anna Popek była związana od końcówki lat 90. Od 1999 roku pracowała w TVP1 jako prezenterka oprawy i prowadząca "Kawę czy herbatę". Potem przez wiele lat prowadziła "Pytanie na śniadanie", a przez pewien okres także program "Załóż się".

Była też związana z TVP Wrocław i TVP Katowice. Po rozstaniu z TVP, od wiosny 2017 do połowy 2018 roku była szefową PAP Life, lifestylowego serwisu Polskiej Agencji Prasowej. Po powrocie do TVP współprowadziła m.in. niektóre wydania porannego pasma "Wstaje dzień" i weekendowy magazyn "W kontrze" w TVP Info. Do "Pytania na śniadanie" wróciła w kwietniu 2023 roku, po 7 latach przerwy.

W listopadzie 2020 roku dziennikarka zaczęła prowadzić w radiowej Trójce niedzielną audycję "Leniwe przedpołudnie", a od połowy 2019 roku miała cotygodniowy program "Między nami kobietami" w Polskim Radiu 24. Napisała kilka książek lifestyle’owych, a także "Obrączki. Opowieść o rodzinie Marii i Lecha Kaczyńskich". W połowie 2021 roku współprowadziła kongres Partii Republikańskiej.

Damian Stanisławski wcześniej w TVP Info

Z kolei Damian Stanisławski w telewizji wPolsce24 pracuje od września 2024 roku. Prowadzi m.in. serwisy informacyjne i programy publicystyczne.

Do końca 2023 roku Stanisławski był związany z TVP Info. Jako reporter przygotowywał relacje przede wszystkim z kraju, relacjonował też niektóre wydarzenia za granicą, natomiast latem 2023 r. dołączył do gospodarzy serwisów informacyjnych. W TVP Info pracował kilka lat, wcześniej był związany m.in. z "Faktami" TVN.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Na YouTube wraca "Farma Bagiego". Influencer porozumiał się z Polsatem

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"

Słowik z mocnym pytaniem do szefowej Rady Warszawy z KO. "Byłem tam jako mieszkaniec"

Szefowa KRRiT krytykuje sprawdzanie legitymacji reporterów Republiki i wPolsce24

Szefowa KRRiT krytykuje sprawdzanie legitymacji reporterów Republiki i wPolsce24

Kacper Merk współpracuje z radiową Jedynką. Wysłali go na mundial

Kacper Merk współpracuje z radiową Jedynką. Wysłali go na mundial

Tak Republika apeluje o wpłaty. Kłeczek: jesteśmy na wojnie, jeżeli państwo się zdrzemną, wybuchnie bomba

Tak Republika apeluje o wpłaty. Kłeczek: jesteśmy na wojnie, jeżeli państwo się zdrzemną, wybuchnie bomba

Wielki powrót "Rancza". Dorota Stalińska i Katarzyna Maciąg dołączają do obsady

Wielki powrót "Rancza". Dorota Stalińska i Katarzyna Maciąg dołączają do obsady