Anwil i Orlen dalej sponsorują włocławską koszykówkę

Spółka Anwil z Grupy Orlen w sezonie 2025/26 kontynuuje sponsoring tytularny Klubu Koszykówki Włocławek. Sponsorem strategicznym klubu pozostanie także Orlen.

Justyna Dąbrowska-Cydzik
Justyna Dąbrowska-Cydzik
Udostępnij artykuł:
Anwil i Orlen dalej sponsorują włocławską koszykówkę
Anwil Włocławek

Logotyp Anwilu po raz kolejny znajdzie się w centralnym punkcie koszulek meczowych koszykarzy. Kontynuacja sponsoringu tytularnego przez spółkę oraz wsparcie strategiczne ze strony Orlenu umacniają podstawy dalszego rozwoju klubu i umożliwiają rywalizację na najwyższym poziomie, zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych rozgrywkach.

- Decyzja o kontynuacji sponsoringu tytularnego została podjęta mimo trudnej sytuacji branży, w której działa Anwil. Zrezygnowaliśmy z innych działań sponsoringowych, ale wierzymy, że wsparcie dla włocławskiej koszykówki to inwestycja w coś więcej niż tylko sport - to element tożsamości miasta i regionu. Oczekujemy od zespołu pełnego zaangażowania i ambitnej walki o jak najlepsze wyniki w nadchodzącym sezonie. Na to liczą również nasi pracownicy i kibice, którzy od lat są częścią tej wyjątkowej historii - podkreśla Konrad Tajduś, prezes zarządu Anwil.

Umowa sponsoringowa pomiędzy Anwilem oraz Orlenem a Klubem Koszykówki Włocławek będzie obowiązywała do końca czerwca 2026 roku.

Logotyp Orlenu będzie prezentowany na najlepszych powierzchniach reklamowych w Hali Mistrzów we Włocławku (w tym na parkiecie – na kołach podkoszowych i bandach LED) oraz na strojach sportowych zawodników. Ekspozycja logotypu Orlen została zaplanowana również podczas telewizyjnych i internetowych transmisji krajowych rozgrywek ligowych i europejskich pucharów,

- Klub koszykarski to sportowa wizytówka Włocławka i doskonale rozumiemy, jak istotną rolę odgrywa w życiu lokalnej społeczności. Już od blisko 30 lat Anwil z Grupy Orlen angażuje się w jego rozwój. Naszym celem jest dalsze wzmacnianie tej współpracy i wniesienie istotnego wkładu w sukcesy drużyny w nadchodzącym sezonie. Na pewno ucieszą one jej licznych kibiców, wśród których jest także wielu pracowników Anwilu – powiedziała Lidia Kołucka, dyrektor wykonawcza ds. sponsoringu Oreln.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Medioznawca: portale społecznościowe promują język gniewu i konfliktu

Medioznawca: portale społecznościowe promują język gniewu i konfliktu

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?

Prowadząca "Love Is Blind: Polska" w nowym show TVN

Prowadząca "Love Is Blind: Polska" w nowym show TVN