SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

120 mln zł przeznaczy w tym roku na usługi reklamowe resort zdrowia

Ministerstwo Zdrowia planuje przeznaczyć w tym roku 120 mln zł netto na szeroko pojęte usługi reklamowe - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. Wśród nich jest szereg kampanii informacyjno - promocyjnych.

Resort zdrowia upublicznił informacje o tym, z jakich usług reklamowych zamierza w tym roku skorzystać. Budżet, jaki na nie przeznaczy wynosi 120 mln zł netto (bez VAT).

Każda z tych usług zostanie objęta przetargiem publicznym.

Wśród działań zaplanowanych na ten rok są m.in. opracowanie i publikacja tekstów do kampanii społecznej „Planuję długie życie”, kampania informacyjna i promocyjna wśród studentów medycyny dotycząca wyboru dziedzin onkologicznych jako ścieżki dalszego rozwoju zawodowego, kampania społeczna na temat korzyści zdrowotnych wynikających ze szczepienia przeciwko HPV, działania edukacyjno-informacyjno -promocyjne na rzecz profilaktyki przeciwnowotworowej i kształtowania postaw prozdrowotnych, promocja działań i projektów prowadzonych przez Ministra Zdrowia.

Zaplanowano też kampanię informacyjno-edukacyjno-promocyjną pt. "Odbudowa zdrowia Polaków", 32 eventy na terenie całej Polski, promujące postawy prozdrowotne, aktywności fizyczne, zdrowe odżywianie oraz kampania dotycząca e-rejestracji.

W ramach tych zaplanowanych działań przewidziano również utworzenie platformy psychologicznej w związku z realizacją programu REACT EU (koszt to ok. 12,7 mln zł netto) oraz akcje ją promujące.

48,7 mln zł ma zostać przeznaczone na usługi Infolinii Centralnej e-Rejestracji. Część pieniędzy będzie przeznaczona również na druk ulotek, realizację określonych badań społecznych, szkolenia.

Na obecnym etapie resort zdrowia nie podaje dat  rozpoczęcia konkretnych przetargów.

Dołącz do dyskusji: 120 mln zł przeznaczy w tym roku na usługi reklamowe resort zdrowia

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
JBL
Ta banda polityków zamiast leczyć ludzi wyda 120000000 na reklamę. Będą reklamować strasznośc covida. Bez reklamy ludzie by się o tym nie dowiedzieli
odpowiedź
User
Anon
I dalej nie rozumieją że tego typu inwestycje się marnują. Ja już wolałbym by leczenie było w pełni płatne lub na prywatne ubezpieczenia i zakaz jakiegokolwiek rozdawnictwa nawet w formach zasiłków, do głów by wbiło się ludziom od małego że jak nie zarobi to zginie, niech sam decyduje jak dbać o zdrowie tak by myślał o przyszłości że gdyby coś się stało to niestety musi mieć jakieś zabezpieczenie a tak to żyje sobie banda bezmózgowców na zasiłkach itp. myśląc że za samo to że się żyje to się należy mu wszystko.
odpowiedź
User
Karol
Ile to willi można kupić. Szacunek. Nie tylko ekipa Czarnka chce być ustawiona po wyborach.
odpowiedź