SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

700 000 Polaków pozna pierwszy środek na niepogodę

US Pharmacia rozpoczęła ogólnopolską kampanię reklamową produktu Meteo - preparatu dla osób wrażliwych na zmiany pogodowe (meteoropatów).

Realizowane przez CAM Media oraz Dom Mediowy Starcom działania promujące 'Meteo' prowadzone są w cyklu weekendowym w kolejnych Galeriach Handlowych, w największych miastach Polski. Akcja wsparta jest samplingiem produktu dołączanego do magazynów kobiecych sprzedawanych w wybranych salonach prasowych Inmedio i Relay („Network Sampling” realizowany przez Starcom we współpracy z firmą New Look). Próbkę preparatu  'Meteo' otrzyma również wybrana część czytelników magazynu Reader’s Digest oraz osoby zamawiające w tym wydawnictwie książki o tematyce zdrowotnej. Głównym założeniem kampanii jest zwrócenie uwagi na powszechne występowanie dolegliwości wynikających z wrażliwości organizmu na zmiany pogody oraz wskazanie preparatu 'Meteo' jako jednej z metod radzenia sobie z meteoropatią.  Rozpoczęta właśnie akcja potrwa do lutego 2007r.

        

US Pharmacia wspólnie z CAM Media oraz Starcomem stworzyli strategię działań promocyjnych. CAM Media opracowała koncepty wsparcia ambientowego, przygotowała projekty, wyprodukowała wszystkie elementy kampanii oraz zarządza akcją na poziomie operacyjnym. Realizowana przez CAM MEDIA kampania preparatu prowadzona jest w wizerunkowych galeriach handlowych w 8 głównych miastach Polski. Jej hasło to: „Meteo – pierwszy środek na niepogodę”. W każdej z galerii powstanie Punkt 'Meteo' – centrum edukacyjno-informacyjne obsługiwane przez profesjonalnie przeszkolone hostessy. Prowadzona na terenie galerii kampania wsparta jest emisją spotów w radiowęźle oraz ulotkami informacyjnymi wręczanymi wraz z preparatem 'Meteo'.

       

W ubiegły weekend odbyła się pierwsza odsłona kampanii, realizowana w Galerii Łódzkiej. W ciągu 3 dni hostessy prowadziły akcję informacyjną oraz rozdały zainteresowanym klientom kilkadziesiąt tysięcy próbek Meteo. Akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem osób odwiedzających galerię. Łącznie do końca kampanii zostanie rozdanych ponad 700 tyś próbek preparatu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 700 000 Polaków pozna pierwszy środek na niepogodę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl