SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

700 tys. Klientów mBanku

W ciągu roku liczba Klientów mBanku wzrosła o 45%

Obecnie mBank obsługuje ponad 856 tys. rachunków, z czego 10% to rachunki mBIZNES (ich liczba wzrosła o 78% w porównaniu z październikiem 2003)

W ciągu ostatnich 12 miesięcy liczba Klientów mBanku wzrosła o 45%. Obecnie mBank obsługuje ponad 856 tys. rachunków, z czego 10% to rachunki mBIZNES (ich liczba wzrosła o 78% w porównaniu z październikiem 2003). „Na koniec br. liczba Klientów wzrośnie do 750 tys. i będą oni korzystać z 940 tys. rachunków.” - prognozuje Krzysztof Tworus, wicedyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej BRE Banku SA, odpowiedzialny za sprzedaż w mBanku.

Wartość depozytów zgromadzonych w mBanku to 2,8 mld zł, a aktywa zgromadzone w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych przekroczyły 340 mln zł.

Rosnącym zainteresowaniem cieszy się Supermarket Funduszy Inwestycyjnych, z którego korzysta już 68 tys. Klientów.

„Do końca roku spodziewam się, iż ta liczba wzrośnie do około 75-80 tys.” - mówi Maciej Witkowski, szef rozwoju produktów inwestycyjnych w mBanku.

W tym roku zdecydowanie wzrosło zainteresowanie ofertą kredytową mBanku. Suma udzielonych kredytów wynosi obecnie 560 mln zł (wzrost o przeszło 383 mln zł w porównaniu z 2003), z czego aż 280 mln to kredyty w ramach mPLAN hipotecznego. Już prawie 18,5 tys. Klientów korzysta z karty kredytowej, a 20 tys. z kredytu odnawialnego w eKONCIE. Od połowy br. mBank oferuje Klientom również KREDYT ratalny plus, przyznawany szybko i bez poręczycieli.

W ramach współpracy z Generali T.U. S.A., mBank sprzedał już ponad 6 700 polis. Obecnie oferuje ubezpieczenia majątkowe, podróżne i NNW. W najbliższych miesiącach planuje dalszy intensywny rozwój oferty ubezpieczeniowej.

Od września br. w mBanku dostępne są również Indywidualne Konta Emerytalne w formie lokaty, funduszy inwestycyjnych oraz ubezpieczenia na życie z funduszem. Do tej pory z oferty mIKE skorzystało już ponad 1000 osób.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: 700 tys. Klientów mBanku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl