SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jerzy Bralczyk w kampanii Naczelnej Rady Adwokackiej „Adwokat w każdym przypadku”

Pod hasłem „Adwokat w każdym przypadku” wystartowała kampania informacyjna organizowana przez Naczelną Radę Adwokacką (NRA). Do akcji zaangażowano językoznawcę, prof. Jerzego Bralczyka. Za przygotowanie działań odpowiada Remarkable Ones.

Celem projektu NRA jest zwiększenie świadomości prawnej Polaków oraz zachęcenie do korzystania z porad adwokatów przed podjęciem czynności prawnych. Kampania potrwa do końca 2019 roku.

Sprawy rodzinne, pożyczki i kredyty, umowy z pracodawcą, zakupy, sprzedaż, reklamacje – to tylko niektóre z tematów podejmowanych w ramach akcji NRA. Jej główną platformą będzie strona internetowa AdwokatwKazdymPrzypadku.pl, na którym czytelnicy znajdą szereg informacji na temat życiowych przypadków wymagających szczególnej ostrożności w zakresie zagadnień prawnych.

Jerzy Bralczyk w kampanii NRA

W ramach kolejnej odsłony kampanii zostanie zrealizowana seria spotów wideo z udziałem językoznawcy, prof. Jerzego Bralczyka. Słowo „adwokat” zostanie odmienione przez przypadki gramatyczne, aby kompleksowo przedstawić charakter pracy tej grupy zawodowej.

Spoty będą publikowane cyklicznie na kanałach social media Naczelnej Rady Adwokackiej oraz na portalu internetowym adwokatwkazdymprzypadku.pl

Projekt będzie realizowany ponadto przez działania content marketingowe, w tym SEO i SEM, współpracę z influencerami, kampanię w social media, media relations, reklamę w prasie regionalnej, a także tradycyjne formy promocji, takie jak plakaty i ulotki.

- Odbiorcy naszej kampanii są osobami aktywnie korzystającymi z mediów społecznościowych. Internet stanowi dla nich najważniejsze źródło informacji, dlatego to właśnie tą drogą pokierujemy nasze główne działania. Kampanię chcemy skierować do szerokiego grona odbiorców – zarówno młodych osób rozpoczynających dorosłe życie, przed którymi wiele nowych wyzwań, takich jak podpisanie pierwszej umowy z pracodawcą, wynajem czy kupno mieszkania, ale również do osób starszych, które już niejednokrotnie stykały się z kwestiami prawnymi - komentuje adw. Anisa Gnacikowska, zastępca sekretarza Naczelnej Rady Adwokackiej oraz koordynator kampanii.

W kampanię „Adwokat w każdym przypadku” zaangażowane będą także Okręgowe Rady Adwokackie.

Za koncept i realizację kampanii odpowiada agencja Remarkable Ones. Z ramienia agencji za działania odpowiedzialni są Marcin Kuchno oraz Magdalena Maksymiuk.

Agencja została wybrana w trybie konkursu ofert. Umowa została zawarta do końca roku z możliwością jej przedłużenia.

Dołącz do dyskusji: Jerzy Bralczyk w kampanii Naczelnej Rady Adwokackiej „Adwokat w każdym przypadku”

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
do
Super!!!! Inteligencja i błysk!
0 0
odpowiedź
User
do
c.d Jedno dziwi. Data publikacji artykułu przez wirtualne 2019-08-13, a mamy jeszcze 12 sierpnia.
0 0
odpowiedź
User
Kajtek
Widać gdzie jest wizerunek Naczelnej Rady, gdzie połowa adwokatów była zamieszana w aferę reprywatyzacyjną i zaangażowanie polityczne. Budujcie pozytywne standardy a nie kampanię....
0 0
odpowiedź