SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Agnieszka Zawadzka, Marcin Kubik i Anna Mościcka będą udziałowcami Agencji Whites

Agencja digital marketingowa Whites będzie miała nowych udziałowców. W ramach drugiej edycji programu pracowniczego akcje pracodawcy otrzymają Agnieszka Zawadzka, Marcin Kubik i Anna Mościcka.

od lewej: Agnieszka Zawadzka, Marcin Kubik oraz Anna Mościcka Article

Agencja Whites zakończyła pierwszą turę programu pracowniczego, w ramach którego dodatkowe udziały objęli Anna Ałaszkiewicz i Łukasz Żytko. Firma rozpoczęła właśnie drugą edycję programu, który w kolejnych latach umożliwi objęcie udziałów przez nowych kluczowych pracowników – Agnieszkę Zawadzką, Marcina Kubika i Annę Mościcką.

Agnieszka Zawadzka pracuje w Whites od 4,5 roku, obecnie jako szefowa działu badań i analiz, który realizuje badania na podstawie big data oraz tworzy autorskie narzędzia. Przy jej wsparciu agencja wyspecjalizowała się w tworzeniu efektywnych platform contentowych dla dużych marek.

Marcin Kubik jest związany z agencją od 3,5 roku jako head of client service. Anna Mościcka ponad trzy lata temu stworzyła w Whites zespół social media. Obecnie jako szefowa content studio rozwija jego kompetencje zarówno w obszarze social media, jak i content marketingu. Rozszerzyła również dział o kompetencje kreatywne.

Agencja Whites odmówiła odpowiedzi na pytania, ile procent udziałów obejmą wymienieni pracownicy. Firma nie podaje też, jak obecnie wygląda struktura udziałowców. Wiadomo jedynie, że udziałowcami są założyciele Maciej Woźniak (prezes) i Jakub Zieliński wiceprezes) oraz osoby, które przystąpiły 4 lata temu do pierwszej edycji programu pracowniczego: Anna Ałaszkiewicz oraz Łukasz Żytko.

 

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Agnieszka Zawadzka, Marcin Kubik i Anna Mościcka będą udziałowcami Agencji Whites

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kreacja?
Mościcka buduje zespół "kreatywny" z dziennikarzy Agory (swoich ziomków z dawnej pracy) i chce wygrywać przetargi...
0 0
odpowiedź