SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Aleksander Baryś członkiem zarządu i dyrektorem finansowym RTB House

Do zarządu agencji RTB House dołączył Aleksander Baryś, obejmując nowo utworzone stanowisko chief financial officera (CFO). Wcześniej był związany m.in. ze Grupą Boryszew i Grupą Ciech.

Aleksander BaryśArticle

Baryś będzie odpowiedzialny m.in. za kształtowanie i realizację strategii finansowej, procesy strategicznego zarządzania, relacje inwestorskie, a także prowadzenie działań związanych z rozwojem nowych obszarów istotnych z punktu widzenia firmy.

Aleksander Baryś posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie finansów przedsiębiorstwa, planowania i analiz finansowych, relacji inwestorskich, planowania strategicznego i zarządzania ryzykiem. Jest członkiem stowarzyszenia ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) oraz CFA Society Poland.

W latach 2003-2008 pracował w grupie kapitałowej PKN Orlen jako kontroler finansowy (Basell Orlen Polyolefins) oraz zastępca dyrektora (PKN Orlen). Od 2009 do 2016 roku był związany z Grupą Ciech, kolejno na stanowiskach: szefa pionu finansowo-księgowego (2009-2014), prezesa zarządów spółek wchodzących w skład Grupy Ciech Soda Deutschland (2014-2016), dyrektora biura zarządzania grupą w spółce Ciech S.A. (2016) oraz członka rad nadzorczych spółek należących do Grupy Ciech. Od 2016 do sierpnia 2019 roku pełnił funkcję dyrektora finansowego i członka zarządu w spółce Boryszew . Jest członkiem rady nadzorczej spółki Zortrax.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Aleksander Baryś członkiem zarządu i dyrektorem finansowym RTB House

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl