Dziennikarka przeszła z portalu Polsatu do serwisu TVN

Dotychczasowa dziennikarka portalu Interia.pl Aleksandra Piwowarczyk przeszła do TVN Warner Bros. Discovery. Objęła tam stanowisko pod nazwą Entertainment Services Editor.  Będzie publikować na łamach strony internetowej tvn.pl.

Adrian Gąbka
Adrian Gąbka
Udostępnij artykuł:
Dziennikarka przeszła z portalu Polsatu do serwisu TVN
Aleksandra Piwowarczyk

Piwowarczyk ukończyła dziennikarstwo i medioznawstwo na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Wcześniej była m.in. specjalistką do spraw mediów społecznościowych programu organizatora Forum Ekonomicznego w Krynicy Economic Accelerator.

Od kwietnia 2022 roku do września 2022 roku pracowała w Telewizji Polskiej. Zajmowała się m.in. social mediami profilów Rekonstrukcja Cyfrowa i Perły Archiwów TVP (Facebook, Twitter, YouTube).

Od stycznia 2023 roku do maja 2024 roku pracowała w Agencji Rozwoju Przemysłu. Była związana z Biurem Public Relations i Marketingu, Biurem Transformacji Energetycznej i Biurem Analiz i Strategii. Z portalem Interia.pl (Grupa Polsat Plus) była związana od czerwca 2024 roku do czerwca 2025 roku. Pisała artykuły o kulturze i muzyce. 

Czym będzie się zajmowała Piwowarczyk w TVN?

Piwowarczyk opublikowała informację o zmianie miejsca pracy na portalu Linkedin. –  Od teraz moje pióro (a właściwie klawiatura) pracuje pełną parą nad tekstami z zakresu szeroko pojętej rozrywki - od show-biznesu, przez świat filmu i seriali, aż po muzyczne nowości i wydarzenia kulturalne. Wszystkie publikacje można znaleźć na stronie tvn.pl – napisała.

Zapewniła, że to praca całkowicie zgodna z jej zainteresowaniami. – To dla mnie nie tylko nowy zawodowy rozdział, ale i szansa na rozwój w obszarze, który od zawsze był mi bliski. Cieszę się, że mogę współtworzyć treści dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek medialnych w Polsce – dodała Piwowarczyk.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

RMF Classic z pierwszym radiowym serialem na święta

RMF Classic z pierwszym radiowym serialem na święta

Cztery kraje poza Eurowizją 2026. Polska następna?

Cztery kraje poza Eurowizją 2026. Polska następna?

Kolor roku 2026 od Pantone: Cloud Dancer

Kolor roku 2026 od Pantone: Cloud Dancer

TikTok uruchamia Nearby Feed. Funkcja lokalnych treści dla milionów użytkowników

TikTok uruchamia Nearby Feed. Funkcja lokalnych treści dla milionów użytkowników

Tusk na X wyprzedził Orbana i Muska

Tusk na X wyprzedził Orbana i Muska

24 kanały za darmo w Netii. Świąteczna promocja

24 kanały za darmo w Netii. Świąteczna promocja