SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ameno Star debiutuje na polskim rynku producenckim. Małgorzata Cecherz udziałowcem i prokurentem

Na polskim rynku debiutuje nowa firma producencka Ameno Star. Spółka już pracuje nad kilkoma projektami, w tym nad filmem o tematyce LGBT „Nad Wisłą” oraz serialem komediowym. Jej założycielami są fundusz inwestycyjny z Luksemburga - „Ameno Group Luksemburg” oraz Małgorzata Cecherz, do tej pory związana z Telewizją Polsat.

Article

Pierwszym projektem Ameno Star będzie film „Nad Wisłą”, który powstaje w koprodukcji z Fundacją Edukacji i Sztuki Filmowej Macieja Ślesickiego i Bogusława Lindy Laterna Magica. Akcja produkcji będzie się koncentrować na dwóch policjantkach, pomiędzy którymi powstaje relacja miłosna.

Główne role w filmie grają: Aleksandra Pisula, Anna Gorajska i Dobromir Dymecki, a jego reżyserem jest Agata Korycka. Premiera produkcji zaplanowana jest na marzec tego roku.

Ameno Star pracuje nad kilkoma dużymi produkcjami

Równolegle spółka pracuje również nad kilkoma innymi produkcjami, które mają trafić zarówno dla tradycyjnych kanałów telewizyjnych, jak i też dla nadawców internetowych. Jednym z nich ma być serial komediowy.

Na chwilę obecną firma jeszcze nie ujawnia szczegółowych informacji na temat tych projektów.

- Na trudnym i konkurencyjnym rynku producenckim Ameno Star zamierza budować swoją przewagę na bazie wprowadzania nowych konceptów programów telewizyjnych oraz nowatorskich elementów do już istniejących i cieszących się popularnością formatów telewizyjnych, co zostanie zaprezentowane w najbliższym czasie - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Małgorzata Cecherz, współzałożycielka Ameno Star, do tej pory związana z Telewizją Polsat,

Małgorzata Cecherz nie odchodzi z Telewizji Polsat

Nowa droga zawodowa w karierze Małgorzaty Cecherz nie oznacza jej odejścia z Telewizji Polsat, z którą jest związana od 2011 roku (m.in. jest współtwórcą „Państwa w Państwie” oraz twórcą talk-show „Emsi na tropie”). Z racji, że jest ona udziałowcem i jednocześnie prokurentem Ameno Star, będzie współpracować z Grupą Polsat w zakresie działalności producenckiej.

- Niezwykle ważne jest dla mnie to, że przez wiele lat mojej pracy reporterskiej i dziennikarskiej, w której zawsze starałam się wykazać profesjonalizmem i rzetelnością, zdobyłam ogromne zawodowe doświadczenie, miałam także okazję uczestniczyć kreatywnie w różnych stadiach procesu przygotowania i produkcji programu telewizyjnego, ucząc się od najlepszych. Znam telewizję od kuchni, cieszę się także zawodowym uznaniem i merytorycznym zaufaniem wielu osób z branży medialnej, co pozwala mi optymistycznie oceniać moje szanse na zaistnienie na niwie producenckiej - komentuje nam Cecherz.

Dołącz do dyskusji: Ameno Star debiutuje na polskim rynku producenckim. Małgorzata Cecherz udziałowcem i prokurentem

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gonzalez
Proponuję aby pierwszym projektem firmy była zmiana logo.
odpowiedź
User
Michał MAX Konstanty
LOGO hahahahah zmieńcie je !
odpowiedź
User
Krasawica
,,Na trudnym i konkurencyjnym rynku producenckim Ameno Star zamierza budować swoją przewagę na bazie wprowadzania nowych konceptów programów telewizyjnych oraz nowatorskich elementów do już istniejących i cieszących się popularnością formatów telewizyjnych".

Rany, co za bełkot. Albo masz pomysły na podniesienie słupków stacji (i umiesz przepchać się z nimi do decydenta), albo nie. Koniec, kropka.
odpowiedź