SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Amiblu Polska rozszerza współpracę z Public Dialog

Od lutego doradztwo w komunikacji Amiblu Polska prowadzi Public Dialog. W ramach współpracy agencja odpowiada za realizację kompleksowej strategii w obszarze komunikacji korporacyjnej i prowadzenie kanałów social media spółki.

Agencja Public Dialog rozpoczęła współprace z Amiblu w 2022 roku, wspierając spółkę w public affairs oraz w zarządzaniu kryzysem. Współpraca została rozszerzona. Obecnie agencja Public Dialog odpowiada za realizację kompleksowej strategii komunikacji korporacyjnej i prowadzenie kanałów social media spółki: Linkedin, Twitter i Facebook.

Amiblu projektuje i dostarcza rury i kształtki GRP o wyjątkowo długiej żywotności, stawiając na rozwiązywanie światowych problemów związanych z wodą, kanalizacją i energią. Amiblu specjalizuje się w zakresie rozwiązań systemowych GRP dla ścieków, wody deszczowej, wody pitnej, nawadniania, energetyki wodnej i zastosowań przemysłowych.

Główna siedziba Amiblu znajduje się w Klagenfurcie w Austrii, zakłady produkcyjne umiejscowione są w Niemczech, Hiszpanii, Polsce oraz Rumunii. Firma zatrudnia około 1500 osób.

Dołącz do dyskusji: Amiblu Polska rozszerza współpracę z Public Dialog

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl