SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Anna Rezner, Piotr Śliwiński i Tomasz Miecznikowski team leaderami w Gameset

Agencja gaming marketingu Gameset (grupa LTTM) wprowadziła nową strukturę, w ramach której troje pracowników firmy objęło rolę team leaderów. Na czele zespołów stanęli Anna Rezner, Piotr Śliwiński i Tomasz Miecznikowski. Awanse otrzymali także Angelika Adamczuk i Michał Znajewski.

Anna Rezner, Piotr Śliwiński i Tomasz MiecznikowskiArticle

Zespoły agencyjny oraz produktowy w Gameset  zostały połączone, a na czele nowego działu jako team leader - agency stanęła Anna Rezner. Do firmy dołączyła w 2020 roku, wcześniej kierowała zespołem w agencji Plej jako account supervisor. W zespole Agency na stanowisko project manager awansowała także Angelika Adamczuk.

Pieczę nad działem talents objął Piotr Śliwiński, który z grupą LTTM związany jest od 4 lat. Wcześniej był talent managerem. W nowej strukturze Śliwiński zarządza pracą talent managerów odpowiedzialnych za współpracę z twórcami zrzeszonymi w sieci Gameset oraz zewnętrznymi twórcami i agencjami influencer maketingu.

Gameset tworzy dział games marketingu

Games marketing to nowy dział w ramach struktury firmy. Dział ten odpowiada za relacje, sprzedaż i realizację projektów dla klientów z sektora game dev oraz współprace marek ze studiami i wydawcami gier. Na jego czele stanął Tomasz Miecznikowski, który związany jest z grupą LTTM od czterech lat, wcześniej jako senior talent manager.

Do zespołu Games Marketing przechodzi Michał Znajewski, który awansował na stanowisko sales managera i zajmie się działaniami sprzedażowymi dla klientów z branży gier.

Team Leaderzy zespołów agency, talents i games marketing raportują do Michała Kołodzieja, chief business officera. Piotr Bombol, chief strategy officer kieruje pracami zespołów sales, strategy oraz PR.

Dołącz do dyskusji: Anna Rezner, Piotr Śliwiński i Tomasz Miecznikowski team leaderami w Gameset

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Vallenrod
Mali ludzie z długimi anglojęzycznymi stopkami - co to kogo interesuje jak to jakieś no-namy co nie znają podstaw marketingu... miałem okazję się przekonać.
odpowiedź