SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Architekt Wnętrz” od Grupy ZPR Media za darmo dla prenumeratorów „Architektury Murator”

Spółka Time (Grupa ZPR Media) wprowadziła do sprzedaży półrocznik wnętrzarski „Architekt Wnętrz”. Magazyn jest bezpłatny, wydawca wysyła go do prenumeratorów miesięcznika „Architektura Murator” oraz do wybranych projektantów wnętrz. Redaktorem naczelnym została Anna Żmijewska, layout i logo tytułu zaprojektował Adam Olchowik.

Article

Jak podkreśla wydawca, „Architekt Wnętrz” skierowany jest do osób profesjonalnie zajmujących się projektowaniem wnętrz użyteczności publicznej (obiekty oświatowe, kulturalne, lecznicze), komercyjnych (biura, hotele i restauracje) oraz mieszkaniowych.

W magazynie publikowane są prezentacje nowatorskich realizacji, rozmowy z uznanymi architektami, a także artykuły i rady ekspertów, dotyczące innowacyjnych rozwiązań, technologii i najaktualniejszych trendów we wzornictwie. Opisywane są również oferty firm z branży wyposażenia wnętrz mieszkalnych i komercyjnych oraz przeglądy produktów wykończeniowych i dekoracyjnych. Pojawiać się będą także zapowiedzi i relacje z najważniejszych światowych, jak i polskich festiwali i targów dizajnu.

- W pierwszym numerze pokazujemy siedzibę Banku Nordea w Gdyni stworzoną w duchu „zero waste”, przestrzeń kreatywną Clay.Warsaw, powstałą w zmodernizowanych wnętrzach dawnego magazynu wojskowego na warszawskiej Pradze, jak również salę multisensoryczną dla osób z dysfunkcjami wzroku w szkole dla niewidomych w Pattai - mówi Anna Żmijewska, redaktor naczelna „Architekta Wnętrz” i kierownik działu technika miesięcznika „Architektura-murator”.  - Niezależnie od zmian stylu życia i funkcjonowania w przestrzeni, jakie nastąpią po pandemii, warto obserwować kierunki rozwoju projektowania wnętrz, wyznaczane przez nowoczesne realizacje, prezentowane w naszym magazynie - dodaje.

Time ma też w portfolio miesięczniki poradnikowe:„Moje Mieszkanie” i „M jak mieszkanie”, a także magazyn „Dobre Wnętrze” oraz serwis internetowy Urzadzamy.pl. Wydaje też miesięcznik „Architektura-murator”.

Spółka jest brokerem reklamowym Radia Eska, Radia Wawa, Radia VOX FM, Eski ROCK i Radia Plus, a w ostatnich latach przejął od innych spółek Grupy ZPR Media wydawanie „Super Expressu”.

W zeszłym tygodniu z Grupą ZPR Media po 19 latach pracy pożegnał się Leszek Kozioł, wiceprezes spółki Time oraz prezes Radia Eska i Porozumienia Radiowego Plus. W tym tygodniu wiceprezesem Time’a został Michał Hejka, zachowując poprzednie stanowiska prezesa IDMnetu i Accorp.

Firma zrezygnowała z dalszego wydawania miesięczników „Podróże” i „Żagle”, rozstając się ze wszystkimi osobami z ich redakcji. Ponadto zwolniono zdecydowaną większość pracowników spółki Murator Expo zajmującej się organizacją eventów i targów.

W spółkach Time i ZPR Media na mocy porozumień z pracownikami obniżono do września wynagrodzenia i wymiar pracy o 20 proc., natomiast członkowie zarządów i inne osoby z kierownictw będą zarabiały o 20-40 proc. mniej do końca br.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Architekt Wnętrz” od Grupy ZPR Media za darmo dla prenumeratorów „Architektury Murator”

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Była
Ale ktoś wymyślił... Jeszcze powinni im za darmo Podróże dodawać, może im się przydadzą, gdy za rok loty wrócą.
odpowiedź
User
punto
Ludzie chyba od nadmiaru wolnego czasu zaczynają zrzędzić, prawda, @Była? :-P
odpowiedź