SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

W nowej reklamie Balcerzaka „Kroi się coś wyjątkowego” (wideo)

„Kroi się coś wyjątkowego...” pod takim hasłem ruszyła kampania reklamowa producenta wędlin marki Balcerzak. Nowy spot został przygotowany przez agencję Just. Za realizację kampanii odpowiadają agencje Just i U2 Media (IPG Mediabrands) i Opus Film.

Article

Firma Balcerzak, producent wędlin marki Balcerzak, ruszyła z nową odsłoną wizerunkowej kampanii reklamowej. Jak mówi Agata Misiorna,  dyrektor ds. marketingu w firmie Balcerzak, celem aktualnych działań komunikacyjnych jest przedstawienie konsumentom szerokiego asortymentu produktów, idealnych na każdą okazję, odpowiadających na różne potrzeby.

– Przy pomocy tej kampanii chcemy wzmacniać wiarygodność marki Balcerzak, której produktami z przyjemnością i dumą można dzielić się z bliskimi podczas wspólnych biesiad i spotkań rodzinnych – dodaje Misiorna.  

Najnowsza kampania utrzymana jest w klimacie poprzedniego  filmu, który koncentrował się na pokazaniu kompetencji firmy jako zaufanego wytwórcy wędlin suchych i dojrzewających. Hasłem obecnej akcji reklamowej jest „Kroi się coś wyjątkowego…” - dzięki swojej wieloznaczności odnosi się zarówno do samych wędlin, jak i miłych okoliczności ich konsumpcji.

Kreację spotu reklamowego przygotowała agencja Just, a produkcją zajęła się firma Opus Film. Za planowanie i zakup mediów dla działań reklamowych firmy Balcerzak odpowiada agencja mediowa U2 Media, należąca do grupy IPG Mediabrands.

Kampania reklamowa prowadzona jest w telewizji (stacje ogólnopolskie oraz tematyczne) oraz na platformach VOD. Akcja promocyjna potrwa kilka miesięcy.

W poprzednich latach firma promowała się hasłem „Smak dojrzewa z czasem”.

Dołącz do dyskusji: W nowej reklamie Balcerzaka „Kroi się coś wyjątkowego” (wideo)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jan Winnicki
Bukiet kiełbas to jest to.
0 0
odpowiedź