SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

“Business Security Magazine” - nowy magazyn dla biznesmenów

Dzisiaj na rynku pojawi się nowy kwartalnik adresowany do kadry zarządzającej przedsiębiorstw. Magazyn pod nazwą “Business Security Magazine” poświęcony będzie bezpieczeństwu prowadzenia biznesu.

“Business Security Magazine” - nowy magazyn dla biznesmenów

Tytuł pisać będzie m.in. o bezpieczeństwie osób i mienia, zagrożeniu defraudacjami, zabezpieczeniu dostaw i logistyce oraz reagowaniu na sytuacje kryzysowe. Znajdą się w nim analizy, raporty specjalne oraz case study. Kwartalnik zawierać będzie też treści lifestylowe, poświęcone podróżom czy ciekawostkom historycznym.

“Business Security Magazine” ukazywać się będzie w objętości 62 stron, nakładzie 3 tys. egz. i w cenie 19 zł. Dystrybuowany będzie w formie prenumeraty i wysyłki dedykowanej (dla zarządów największych firm w Polsce oraz menedżerów bezpieczeństwa).

Wydawcą pisma jest IBBC Group - jedna z czołowych firm doradczych w zakresie bezpieczeństwa biznesu w Polsce. Redaktorem naczelnym tytułu został Bartosz Pastuszka, dyrektor zarządzający IBBC Group.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: “Business Security Magazine” - nowy magazyn dla biznesmenów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl