SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Charytatywny blok reklamowy w TVN. Stacja wesprze potrzebujących posiłku i restauratorów

W sobotę 12 grudnia telewizja TVN po "Faktach" pokaże charytatywny blok reklamowy. Wpływy z bloku zostaną przekazane na posiłki dla potrzebujących. Ugotują je restauratorzy, którzy zgłoszą się do udziału w akcji "Gotujemy się na podwójną pomoc".

Article

W sobotę 12 grudnia TVN po "Faktach" pokaże charytatywny blok reklamowy, wszystkie środki z jego emisji tego bloku oraz zgromadzone na ten cel przez Fundację TVN „Nie jesteś sam” pieniądze przeznaczy na obiady dla osób potrzebujących. Ugotują je restauratorzy, którzy zgłoszą się do udziału w akcji.

Zainteresowane restauracje mogą zgłaszać się do akcji w ramach której otrzymają zamówienia na 50 ciepłych posiłków dziennie przez 11 dni oraz po 50 świątecznych posiłków dziennie na okres od 25 do 26 grudnia. Ich zadaniem będzie przygotowanie ich na wynos i dostarczenie do działających w tym samym regionie Organizacji Pożytku Publicznego zajmujących się dożywianiem najuboższych. Konkretne organizacje zostaną wskazane przez lokalne Banki Żywności w całej Polsce.

Wartość jednego posiłku to 20 złotych brutto, a kwota wsparcia dla pojedynczej restauracji wyniesie 13 tys. złotych brutto.

Restauratorzy mogą zgłaszać się do akcji za pośrednictwem strony tvn.pl (zakładka #TVNpomagajmysobie) i wypełnić formularz (należy podać dane swojej firmy, kontakt, informacje o zasięgu dostawy posiłków, a także proponowane menu na 11 dni + na 2 dni świąt (dania świąteczne). Po zweryfikowaniu zgłoszeń pod kątem wymaganych warunków ich menu zostaną przekazane do odpowiednich Banków Żywności z tych samych województw.

Zgłoszenia będą zbierane przez 7 dni (od 19 do 25 listopada), a dostawy posiłków realizowane przez 11 dni (od 14 do 24 grudnia, w tym dostawa 24 grudnia będzie obejmować posiłki na dni świąteczne tj. 25 i 26 grudnia).

Partnerami merytorycznymi akcji są Federacja Polskich Banków Żywności oraz Bank Żywności SOS w Warszawie. W akcji biorą udział również: Bank Żywności SOS w Warszawie, Bank Żywności Leszno, Bank Żywności w Lublinie, Bank Żywności we Wrocławiu, Bank Żywności w Trójmieście, Bank Żywności Suwałki – Białystok, Bank Żywności w Tczewie, Bank Żywności w Chojnicach, Bank Żywności w Grudziądzu, Bank Żywności w Siedlcach, Bank Żywności w Ciechanowie, Bank Żywności w Olsztynie, Wielkopolski Bank Żywności, Bank Żywności w Gorzowie Wielkopolskim, Bank Żywności w Łodzi, Podkarpacki Bank Żywności, Bank Żywności w Koninie, Bank Żywności w Krakowie, Świętokrzyski Bank Żywności, Bank Żywności w Tarnobrzegu, Bank Żywności w Kielcach, Śląski Bank Żywności, Bank Żywności w Nowych Bielicach, Bank Żywności w Elblągu, Bank Żywności w Opolu, Bank Żywności w Słupsku, Bank Żywności w Pile.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Charytatywny blok reklamowy w TVN. Stacja wesprze potrzebujących posiłku i restauratorów

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ewa
Super akcja!
Więcej takich.
Jeszcze noclegi na zimę, jak śnieg spadnie!
odpowiedź
User
Gut
Trochę kopia od Polsatu, ale takich rzeczy akurat nie wstyd kopiować. Brawo TVN!
odpowiedź